Koszt ślubu w Międzynarodowym Kościele Cannabis

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby włączyć marihuanę do swojego wesela, ten kościół jest najlepszym możliwym wyborem. Nie tylko jest pierwszym na świecie kościołem zajmującym się cannabis, ale oferuje specjalne pakiety ślubne z marihuaną w tle. Może to nie być klasyczna ceremonia w białej sukni, ale z pewnością będzie to dzień, którego nikt nie zapomni.

Wewnątrz International Church of Cannabis (Międzynarodowego Kościoła Cannabis) ściany i sufity są ozdobione pięknymi, jasnymi obrazami i dziełami sztuki, w przeciwieństwie do innych kościołów. Kościół w Denver otworzył swoje drzwi 20 kwietnia 2017 roku, oferując nieco innego rodzaju usługi.

Całe zgromadzenie jest nie tylko przyjazne cannabis, ale także wykorzystuje je w celu podniesienia poziomu duchowości i wzniesienia modlitw na wyższy poziom, zachęcając innych do tego samego. Ich misją jest „oferowanie domu każdemu dorosłemu, który chce stworzyć najlepszą wersję siebie w drodze świętej rośliny”.

Ta szczęśliwa, mała wspólnota, uwielbia celebrować i czcić życie na swój własny sposób, bez ograniczeń tradycyjnych kościołów. Jednak nikt w wieku poniżej 21 roku życia nie jest dopuszczany do ceremonii, gdzie palona jest marihuana.

Chociaż kościół uznawany jest za dom kultu, ważnym jest, że wszystko co tam się wydarza, pozostaje legalne.

W ostatnich czasie, członkowie spotykali się z pytaniami, czy możliwe jest przeprowadzenie tam ślubu, ale nie takiego zwykłego – z marihuaną w tle. Odpowiadając na tak duże zapotrzebowanie, Kościół zdecydował się i ogłosił, że w swojej ofercie posiadać będzie śluby.

Międzynarodowy Kościół Cannabis stał się tym samym pierwszym kościołem oferującym usługi weselne w otwartym, przyjaznym cannabis środowisku. Lee Molloy, rzecznik kościoła twierdzi, że społeczność kościoła nie może być szczęśliwsza, niż podczas spełniania marzeń swoich członków.

„Myśleliśmy, że znajdzie się zainteresowanie na takie śluby, ale nie spodziewaliśmy się aż takiej potrzeby. Jest ona znacznie większa niż oczekiwano. Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że zaczynamy przekształcać marzenia w rzeczywistość!”

Ta rzeczywistość prawdopodobnie przyniesie kościołowi znaczne zyski finansowe, ponieważ takie wesela nie będą tanie. Ceny pakietów ślubnych zaczynają się od 4.200 dolarów (około 16.000 złotych) i oferują parze młodej „magiczną przestrzeń” dla maksymalnie 200 gości.

Jeśli jednak te ceny są dla ciebie za wysokie, istnieje również możliwość wygrania bezpłatnej ceremonii. Zainteresowany strony mogą wziąć udział w konkursie, odwiedzając stronę kościoła i zakładając konto. Zwycięzca zostanie wybrany w oparciu o wyjaśnienie, dlaczego zasługuje na wygraną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.