Najnowsze must-have Khloe Kardashian

Ze wszystkich sióstr Kardashian, Khloe jest prawie każdego ulubioną. Nie tylko jest niesamowita, ale jest też śmieszne. A teraz, gdy przyłapano ją, kiedy trzyma akcesoria do palenia marihuany, ludzie mają powód aby kochać ją jeszcze bardziej.
W poprzednim tygodniu Khloe wraz ze znajomymi udała się na rodzinne wakacje. Rozmawiając ze swoim szwagrem Scott Disick, Koko trzyma w rękach coś, co wydaje się być idealnie zrolowanym jointem. Jak do tej pory, nikt nie zaprzeczył, że jest to ganja zawinięta w papierek.

Od ostatniego epizodu „Keeping Up with the Kardashian’s” ludzie tracą zmysły. Okazuje się, że ulubiona siostra Kardashian lubi palić marihuanę!

Co mają do powiedzenia producenci? Zdaniem TMZ, nie przeszkadza im, że zioło pojawiło się w odcinku, ponieważ przedstawiło naturalne spojrzenie na życie celebrytów. Nie można się z tym nie zgodzić. Trawka jest jedną z najbardziej naturalnych rzeczy, jakie świat ma do zaoferowania.

I nie chodzi o to, że Koko paliła w odcinku. Ona tylko trzymała jointa. I to wszystko. Niemniej jednak, ludzie będą snuć domysły czy pali. I czy to ona zrolowała tego jointa? Bo jeśli tak, to jej umiejętności są na wysokim poziomie!

Khloe i jej piękny joint z pewnością przyciągają uwagę wszystkich, ale nie jest to pierwszy raz kiedy gwiazda została złapana z marihuaną.

W 2014 roku Koko przyłapano z jointem w ręce, kiedy była w klubie nocnym z raperem The Game. Wtedy jednak paliła, nie tylko go trzymała. Jej menadżer próbował jakoś z tego wybrnąć, jednak każdy palacz marihuany wiedział co paliła naprawdę.

Do tej pory nikt nie zaprzeczył, że Khloe faktycznie trzymała cannabis. Ale w sumie dlaczego miałby? Na Kostaryce marihuana jest zdekryminalizowana do użytku osobistego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.