Większość Palaczy Paliła Trawkę Ze Swoimi Dziadkami

Większość Amerykańskich palaczy paliła trawkę ze swoimi dziadkami.

Wraz ze wzrostem wysiłków na rzecz legalizacji w kraju, amerykańska firma przyjrzała się zwyczajom Amerykanów związanych z konopiami indyjskimi. Niedawna ankieta wykazała, że 60% użytkowników konopi powiedziało, że używałoby jej ze swoimi dziadkami.

W niedawnej ankiecie przeprowadzonej przez markę artykułów spożywczych z konopi indyjskich, 60% respondentów stwierdziło, że używało marihuany z dziadkami, zgodnie z komunikatem prasowym firmy.

Badanie The Americans and Cannabis Consumption Survey zostało przeprowadzone online z udziałem 1089 uczestników; wyniki zostały przeanalizowane, aby odzwierciedlić rozkład płci i wieku populacji w wieku od 18 do 60 lat. Ponad połowa respondentów była użytkownikami konopi indyjskich.

W ankiecie wyszczególniono preferowaną metodą konsumpcji, ponad połowa, 52% użytkowników konopi stwierdziło, że woli kapsułki od palenia (39%) lub wapowania (22%). Ponadto 53% stwierdziło, że zwiększyło spożycie artykułów spożywczych podczas pandemii, ale chciałoby, aby efekty były odczuwalne szybciej.

Uwaga: 62% użytkowników woli produkty spożywcze, które nie smakują zbytnio jak konopie indyjskie. Badanie wykazało, że 17% grupy konsumentów wybierało napoje, a tylko 13% preferowało miejscowe spożywanie kannabinoidów.

70% uczestników stwierdziło, że zna różnicę między THC a CBD. 45% stwierdziło, że wie, czym jest mikrodawkowanie i jak to zrobić. Ponadto 58% uważa, że konopie indyjskie to przyszłość leczenia bólu. Badanie wykazało również, że 64% użytkowników konopi używa jej do relaksu, 40% do łagodzenia bólu, 43% do wspomagania snu, 37% dla zdrowia i dobrego samopoczucia oraz 39% do rekreacji.

„Ankieta dotycząca konsumpcji marihuany przez Amerykanów i konopi potwierdziła to, w co wierzymy od lat: artykuły spożywcze są przyszłością przemysłu konopnego”.

„Badanie pokazuje również, że nadal istnieje potrzeba edukowania Amerykanów na temat konopi indyjskich. Ponieważ popyt konsumentów rośnie wykładniczo, nadszedł czas, aby wprowadzić na rynek wyrafinowane i niedrogie produkty, którym ludzie mogą zaufać.”

Badanie wykazało, że ponad połowa Amerykanów nigdy nie używała konopi indyjskich. Spośród tych, którzy go spożywali, 28% to konsumenci codzienni. Z komunikatu prasowego wynika, że prawie jedna trzecia użytkowników konopi uważa, że używanie marihuany w pracy jest w porządku. Wreszcie, badanie wykazało, że większość konsumentów, 60%, kupiłaby droższe konopie indyjskie w aptece zamiast tańszej marihuany z nielegalnego rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.