Recenzja Odmiany Marihuany Dream Queen

Lubisz odmianę Blue Dream? W takim razie z pewnością polubisz również Dream Queen. Ta hybrydowa siostra Blue Dream to pyszny i słodki kwiat. Okropnie optymistyczna, z pewnością podniesie cię na duchu i obudzi w tobie kreatywność. Mimo, że Dream Queen zapewnia mocne doświadczenie marihuany, ogólny haj jest bardzo relaksujący. Odmiana ta to idealna pobudka lub gwarancja wspaniałego popołudnia.

Dream Queen to hybrydowy krzyż, w którym dominuje sativa, pomiędzy Blue Dream a Space Queen, dwoma modnymi hybrydami znanymi ze swoich mocnych, ale możliwych do przejścia efektów. Podobnie jak Blue Dream, Dream Queen kwitnie szybko i jest łatwa w uprawie. To sprawia, że Dream Queen jest doskonałym wyborem dla tych, którzy po raz pierwszy chcą spróbować swoich sił w uprawie cannabis.

Dream Queen zawiera dużą ilość THC, różne testy pokazują nawet do 23 procent psychoaktywnej substancji. Nowi konsumenci mogą zauważyć, że Dream Queen może wywoływać zawroty głowy, jeśli spożywana jest w nadmiarze. Zapach opisać można jako kwiatowy i bardzo słodki, i mimo, że zapach może być wystarczającą rozkoszą dla wielu osób, Dream Queen cieszy również oczy. Żywe i piękne pąki cechuje szmaragdowa kolorystyka z mnóstwem głęboko pomarańczowych włosków.

Mimo, że Blue Dream kojarzy się często z odprężającym i wygodnym hajem, Dream Queen cechuje więcej werwy i śmiechu. Jako, że dominuje tutaj sativa, odmiana jest świetnym wyborem w ciągu dnia, jeśli tylko konsumowana będzie z umiarem. Rekreacyjnie, Dream Queen jest idealną odmianą. Mimo, że jest bardzo mocna, idealnie wpasowuje się w spotkania towarzyskie. Dream Queen charakteryzuje się bardzo przyjemnym doświadczeniem.

Medyczni pacjenci często sięgają po tę odmianę ze względu na różne trapiące ich dolegliwości, w tym skurcze, PMS, problemy z mięśniami, migreny. Wiele osób uważa również, że odmiana sprawdzi się dobrze w leczeniu objawów stanów bólowych, takich jak zapalenie stawów i fibromialgia. Osoby z depresją i stresem chronicznym również korzystają często z właściwości Dream Queen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.