nasiona marihuany w sklepie thc-thc, czyli plon xxl indoor i outdoor

Prezydent Peru chce zalegalizować medyczną marihuanę

Prezydent Peru chce zalegalizować medyczną marihuanę, HolenderskiSkun, Holenderski Skun

Plan został opracowany po tym, jak policja dokonała nalotu na dom w dzielnicy Lima, gdzie grupa rodziców wyhodowała marihuanę, aby następnie zrobić z niej olej do leczenia swoich rodziców cierpiących na epilepsję.

Lima, Peru – rząd Peru twierdzi, że przedstawi zdominowanym przez opozycję prawodawcom plan zalegalizowania medycznego stosowania marihuany „w leczeniu poważnych i śmiertelnych chorób”.

Administracja Prezydenta Pablo Kuczyńskiego powiedziała w zeszłym tygodniu, że plan został opracowany po tym, jak policja dokonała nalotu na dom w dzielnicy Lima, gdzie grupa rodziców wyhodowała marihuanę, aby następnie zrobić z niej olej do leczenia swoich rodziców cierpiących na epilepsję i inne choroby.

Urzędnicy twierdzą, że handel i wykorzystanie marihuany do innych celów w ramach wniosku pozostanie przestępstwem.

Aida Farfan należy do grupy rodziców, która uprawiała marihuanę i powiedziała, że grupa posiada ponad 80 członków, których chore dzieci korzystały w leczniczych właściwości marihuany. Mówi, że grupa składała petycje do prawodawców od lat, próbując zalegalizować takie wykorzystanie cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.