Ohio całkowicie depenalizuje marihuanę

Cannabis PenaltiesAthens, Ohio: Athens Cannabis Ordinance – lepiej znane jako “TACO” – całkowicie usunęło wszystkie kary za posiadanie, kultywowanie i dawanie znajomym do 200 gramów marihuany, co zostało również zatwierdzone przez wyborców w dniu wyborów poprzez głosowanie 77 procent do 23 procent.

W listopadzie 2016 roku cztery gminy Ohio – Newark, Logan, Roseville i Bellaire – przejęły podobne głosowania depenalizacyjne. Zgodnie z prawem stanu Ohio, drobne przestępstwa związane z posiadaniem marihuany są klasyfikowane jako drobne wykroczenia, karane grzywną, ale bez kary więzienia lub wpisu do kroniki karalności.

„Wyborcy w przeważającej większości zatwierdzili TACO, ponieważ ciągła kryminalizacja stosowania marihuany dla dorosłych jest poza zasięgiem opinii większości Amerykanów w Stanach Zjednoczonych, z których 64 procent popiera legalizację i regulowanie marihuany,” powiedział Justin Strekal, dyrektor polityczny NORML.
„Mimo, że politycy wciąż się opierają, obywatele pokazują na szczeblu lokalnym i stanowym w jurysdykcjach, że zdolność przeprowadzenia reformy dotyczącej cannabis jest możliwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.