nasiona marihuany, nasiona konopi

Ohio całkowicie depenalizuje marihuanę

Cannabis PenaltiesAthens, Ohio: Athens Cannabis Ordinance – lepiej znane jako “TACO” – całkowicie usunęło wszystkie kary za posiadanie, kultywowanie i dawanie znajomym do 200 gramów marihuany, co zostało również zatwierdzone przez wyborców w dniu wyborów poprzez głosowanie 77 procent do 23 procent.

W listopadzie 2016 roku cztery gminy Ohio – Newark, Logan, Roseville i Bellaire – przejęły podobne głosowania depenalizacyjne. Zgodnie z prawem stanu Ohio, drobne przestępstwa związane z posiadaniem marihuany są klasyfikowane jako drobne wykroczenia, karane grzywną, ale bez kary więzienia lub wpisu do kroniki karalności.

„Wyborcy w przeważającej większości zatwierdzili TACO, ponieważ ciągła kryminalizacja stosowania marihuany dla dorosłych jest poza zasięgiem opinii większości Amerykanów w Stanach Zjednoczonych, z których 64 procent popiera legalizację i regulowanie marihuany,” powiedział Justin Strekal, dyrektor polityczny NORML.
„Mimo, że politycy wciąż się opierają, obywatele pokazują na szczeblu lokalnym i stanowym w jurysdykcjach, że zdolność przeprowadzenia reformy dotyczącej cannabis jest możliwa”.

nasiona marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Ohio całkowicie depenalizuje marihuanę”

olej cbd, konopny, cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.