nasiona marihuany w sklepie thc-thc, czyli plon xxl indoor i outdoor

BS: Legalizacja marihuany jest „jedyną opcją”

BS: Legalizacja marihuany jest „jedyną opcją”, HolenderskiSkun, Holenderski Skun

W ślady za niedawnym aktem dekryminalizacji w Maryland, Baltimore Sun publikuje artykuł wstępny nazwany „podobnym do Kolorado” modelem legalizacji marihuany w całym stanie.

Hrabia Baltimore Sun, pośród tych wszystkich publikacji i ujść mediów, popiera legalizację marihuany powszechnie – nie tylko w granicach jego rodzimego stanu, Maryland, ale także w całych Stanach Zjednoczonych.

W niedawno opublikowanym artykule „Legalizacja marihuany jest jedyną opcją” gazeta twierdzi, że niedawny krok prawodawców o częściowej dekryminalizacji używania marihuany w Maryland – ustawa o posiadaniu mniej niż 10 gramów podlega karze grzywny, ale nie grozi więzieniem – jest nie wystarczający.

Powinien to być tylko pierwszy krok, twierdzi Daniel Takash, autor redakcji. Nazywając prawodawców „lękliwymi” w podejściu do marihuany, Takash mówi, że dekryminalizacja nie zachodzi zbyt daleko. Nadszedł czas, aby zainwestować w „podobny do Kolorado” model legalizacji marihuany.

Po pierwsze, Kolorado jest już przykładem udanej legalizacji marihuany. Wskaźnik przestępstwa poszedł w dół, dochody podatkowe państwa poszły w górę o 8 milionów dolarów oraz uzyskanie marihuany stało się trudniejsze dla osób nieletnich.

Dochody te stanowią wystarczający powód, aby odpuścić „podejście poczekamy i zobaczymy” i przejść do pełnej legalizacji marihuany. Przeciwnicy, którzy cytują „zmęczone już statystyki” o ryzyku uzależnienia otrzymują krótką ripostę poprzez wskazanie tego samego potencjału w istnieniu alkoholu, „ale nikt jeszcze nie domaga się powrotu prohibicji.”

W 2010 roku Maryland wydał 100 milionów dolarów na egzekwowanie kar związanych z marihuaną. Biorąc pod uwagę ostatnie spadki przychodów w budżecie państwa, rząd musi podejmować trudne decyzje w tematach, które mogą to zrefundować. Oszczędności wynikające z dekryminalizacji marihuany mogą pomóc w walce z dużo bardziej niebezpiecznym problemem narkotyków i przestępstwami z tym związanymi.

Z tym artykułem, TS dołącza do grona innych gazet, takich jak TNYT, które wyraziły swoje poparcie dla legalizacji marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “BS: Legalizacja marihuany jest „jedyną opcją””


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.