Bibułki z twarzą Jeff Sessions

Grupa zwolenników marihuany sprzedaje bibułki do rolowania jointów z twarzą Jeff Sessions.

Grupa opowiadająca się za legalizacją stosowania rekreacyjnej marihuany sprzedaje bibułki znajdujące się w pudełeczku z twarzą prokuratora generalnego.

Grupa o nazwie #JeffSesh mówi na swojej stronie internetowej, że jest to kampania informująca prokuratora generalnego, że: „Nie jesteśmy przestępcami, ćpunami, ani idiotami. Każdy z nas to taki zwykły Jeff – dobry, odpowiedzialny, patriotyczny Amerykanin – lubimy sobie zapalić od czasu do czasu… i to też jest OK!”

„Za każdym razem kiedy stosujesz produkty JeffSesh pomagasz robić prawu kroki w odpowiednim kierunku – nie dając powrócić naszemu krajowi do ery Nixona” – mówi strona internetowa. „Mówiłeś, że ruszyliśmy z tego miejsca, Jeff.”

Witryna sprzedaje dwie wersje bibułek do rolowania, czarna i biała wersja, obydwie ukazują twarz Sessions z jointem w ustach. Opakowanie kosztuje 5 dolarów i jest również dostępne na Etsy.

Grupa wydaje się stosunkowo nowa w internecie, a założyła konta na portalach takich jak Instagram i Twitter dopiero na początku tego roku. Nie jest określone, czy pieniądze za sprzedaż produktów przeznaczane są na konkretne grupy poparcia dla marihuany.

Stosowanie marihuany do celów rekreacyjnych w USA jest legalne w sześciu stanach – Kolorado, Waszyngtonie, Oregonie, Alasce, Newadzie, Kalifornii oraz w Dystrykcie Kolumbii. Massachusetts oraz Maine planują legalizację marihuany jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.