Legalna medyczna marihuana


Legalna medyczna marihuana

Medyczna marihuana jest legalnie dostępna tylko w miejscach, które ustanowiły program medycznej marihuany. Warunki i dolegliwości, które można leczyć za jej pomocą różnią się, więc najpierw musisz ustalić, czy w miejscu w którym mieszkasz, na liście warunków znajduje się twoja choroba.

Zasady i wymagania dotyczące nabywania legalnej medycznej marihuany również podlegają znacznym wahaniom między poszczególnymi państwami i terytoriami.

Ogólnie rzecz biorąc jeśli czujesz, że możesz skorzystać na korzystaniu z medycznej marihuany, na samym początku musisz się udać do lekarza. Ze względu na to, że FDA nie uznaje marihuany jako zatwierdzony lek, nie każdy lekarz może ją przepisywać oraz żadne ubezpieczenie nie jest w stanie pokryć jej kosztów. Jednak zalecenia lekarza są niezbędne do rozpoczęcia całego procesu.

W niektórych stanach w USA, np. w Kalifornii, podpisane zalecenie lekarza (i dokument tożsamości ze zdjęciem) wystarczają, aby uzyskać dostęp do apteki z medyczną marihuaną (do autoryzowanych dystrybutorów marihuany) i oferuje pewne zabezpieczenia dla pacjentów przy zakupie i przewożeniu marihuany.

Inne stany niż Kalifornia wymagają natomiast „karty” medycznej marihuany. Często obejmuje to także umieszczenie w odpowiednim systemie rejestracji danego stanu. W takim przypadku, należy kupować marihuanę z zatwierdzonego przez państwo punktu usługowego a w niektórych miejscach można także obecnie korzystać z usług dostawy do domu.
W zależności od twojego miejsca zamieszkania, w przypadku ubiegania się o kartę medycznej marihuany może być wymagana opłata rejestracyjna wynosząco do 200 dolarów amerykańskich.

Gdy uzyskasz dostęp do dystrybutora marihuany, będziesz mieć możliwość wyboru spośród wielu różnych opcji stosowania medycznej marihuany.
Suszona marihuana nadal jest najbardziej popularną formą, ale coraz więcej stanów wyklucza w swoich programach palenie jej. Proponowanymi i zalecanymi formami stosowania cannabis są nalewki, kapsułki, wapowanie, ekstrakty i artykuły spożywcze. Istnieją również alternatywy dla osób szukających produktów do zewnętrznej aplikacji – balsamy, maści, płyny – które można wcierać bezpośrednio w mięśnie, stawy, skórę, uzyskując poszukiwaną ulgę.
Istnieją na rynku także plastry, które należy umieścić na skórze w celu powolnego uwalniania się substancji do organizmu w ciągu dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.