Czy Mango Wzmacnia Efekty Marihuany?

Istnieje wiele sposobów na poprawę doświadczanego haju cannabis – na przykład zmiana odmian, przerwa na tolerancję lub spożywanie marihuany w nowym środowisku – ale jeden z najłatwiejszych sposobów na uzyskanie lepszych sposobów to dla niektórych osób spożywanie mango. Dzięki obfitości terpenów wykazano, że mango nie tylko zwiększa poziom haju, ale także skraca czas jego pojawienia się o około połowę.

Jak to możliwe? I czy istnieją jakieś triki na poprawę wydajności kombinacji mango/marihuana? Cieszymy się, że zapytałeś.

W jaki sposób mango wchodzi w interakcję z cannabis?

Według szwajcarskiego badania z 1997 roku analizującego profil terpenowy 16 różnych odmian cannabis, mircen był najbardziej widocznym terpenem w każdym z nich. Mango zawiera również wysoki poziom terpenów mircenowych, które działają na te same receptory co konopie indyjskie, powodując efekt otoczenia. Widzisz, podczas gdy THC sprawi, że będziesz „na haju”, to mircen jest odpowiedzialny za zrelaksowane, bezbolesne właściwości.

Mimo, że istnieje niewiele badań na ten temat, spójność anegdotycznych twierdzeń potwierdza tą korelację. twierdzeń potwierdza korelację. Jednak w tym momencie możemy tylko teoretyzować, dlaczego tak jest. Obecnie uważa się, że kiedy jesz mango, terpeny mircenowe przedostają się do krwioobiegu, a ostatecznie do mózgu. Jeśli te terpeny są już obecne w twoim systemie, gdy palisz lub w inny sposób spożywasz konopie indyjskie, THC i inne kannabinoidy będą łączyć się z tymi terpenami, co przyspieszy czas ich pojawienia się.

Wskazówki dotyczące wzmocnienia haju za pomocą mango

Mircen ma wyraźny smak ziemi i owoców, który dobrze nadaje się do aromatycznych odmian, ale może być również smaczną przekąską przed paleniem. Spożywanie mango na 1-2 godziny przed paleniem da ci czas na strawienie owoców i zmniejszy apetyt na niezdrowe jedzenie w późniejszym okresie haju.

Jeśli planujesz jeść mango specjalnie w celu zwiększenia haju, ważne jest, aby zwrócić uwagę na tempo przemiany materii. Osoby o powolnym metabolizmie będą miały więcej szczęścia, jedząc mango do dwóch godzin przed paleniem, podczas gdy osoby o szybkim metabolizmie mogą lepiej zjeść dwa lub trzy mango mniej niż godzinę wcześniej.

Bez względu na to, kiedy je jesz, spożywanie mango tylko kilka minut przed lub po spożyciu konopi powinno również zwiększyć twój haj. Zasadniczo, dopóki terpeny (mircen) znajdują się w twoim systemie w tym samym czasie, co cenne kannabinoidy, wszystko powinno być w porządku.

Dodatkowe korzyści spożywania mango z marihuaną

Mango to coś więcej niż tylko odurzenie. Oprócz niesamowitego smaku, mango pomaga poprawić trawienie (co pomaga, jeśli wolisz artykuły spożywcze), zwiększyć gęstość kości, poprawić stan skóry i włosów, zmniejszyć zaostrzenia astmy (które mogą być wywołane przez ostry dym) i pomóc ustabilizować krew /poziom cukru u pacjentów z cukrzycą.

Co więcej, mango może pomóc w ochronie przed wieloma postaciami raka. W badaniu przeprowadzonym przez Texas A&M naukowcy zajmujący się żywnością odkryli, że ekstrakty z mango posiada pozytywny wpływ na wszystkie przebadane formy raka (okrężnicy, piersi, płuc, prostaty i białaczki), z największym wpływem na raka piersi i okrężnicy.

Konopie indyjskie i smaczne jedzenie idą w parze, ale niektóre produkty mogą również poprawić twój haj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.