Najbardziej przyjazny środowisku samochód na świecie jest wykonany w całości z konopi

eko-samochod-eko-technologia-wykonane-z-konopi

Nigdy nie pomyślałbyś, że jedna roślina może rozwiązać większość problemów na świecie. Konopia posiada ponad 50.000 zastosowań, więc to, że wciąż pozostaje nielegalna powoduje spore zamieszanie wśród ludzi. Wszystko począwszy od ubrań, leków, materiału, paliw i innych, konopia jest zdecydowanie dużym zagrożeniem dla wielu korporacji, które kontrolują energię, zdrowie i wiele innych branż. Wiele firm zobaczyłoby spadek zysku, w momencie gdy konopie zostałyby zalegalizowane.

Najbardziej ekologiczny samochód na świecie – Kestrel – został zaprojektowany w Kanadzie przez jedną z firm. W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, rząd kanadyjski jest otwarty na hodowlę konopi i aktywnie wspiera branżę konopi przemysłowych i jej potencjalne korzyści dla ludzi i naszego środowiska.

Samochód ma maksymalną prędkość 90 km/h i zasięg około 100 mil, przed koniecznością naładowania. Jest zasilany przez silnik złożony przez firmę TM4 Electrodynamic Systems.

Waga samochodu wynosi około 2500 funtów, i ma bardzo przystępną cenę biorąc pod uwagę fakt, że konopie są bardzo łatwe w uprawie i nie wymagają niczego poza słońcem. Może w nim zmieścić się czterech pasażerów.

Maska samochodu jest całkowicie odporna na uderzenia i wykonana jest w całości z konopi.

Najstarsze wzmianki o hodowli konopi pochodzą sprzed 5 tysięcy lat z Chin. Przez tysiące lat, 90% wszystkich żagli i lin na statkach wykonywana była z konopi. Konopie są nieograniczonym, wiecznie trwałym zasobem. Są dużym zagrożeniem dla naszych obecnych systemów finansowych i gospodarczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.