nasiona marihuany, konopi

Cannabis wykazuje niesamowitą skuteczność

Cannabis wykazuje niesamowitą skuteczność w połączeniu z chemioterapią.

Badania opublikowane w International Journal of Oncology wykazały, że marihuana w połączeniu z tradycyjnymi środkami do chemioterapii zapewnia lepszą skuteczność niż sama marihuana.

Badanie wykazało, że eksponowanie komórek rakowych na konopie po chemioterapii było najbardziej skuteczne w zabijaniu komórek białaczki. W studium szczególnie badano czynniki chemioterapeutyczne, cytarabinę i winkrystynę.

Autorzy opisali efekt synergistyczny między środkami chemioterapeutycznymi i kannabinoidami. Oznacza to, że marihuana zwiększa działanie środków chemioterapeutycznych, umożliwiając stosowanie mniejszej ilości chemioterapii z takim samym powodzeniem.

Badanie to jest naprawdę obiecujące, ale musimy pamiętać o kilku rzeczach.

Badania takie jak to powyższe przeprowadza się w naczyniach laboratoryjnych, zatem nie wiemy czy proces powiedzie się również w odniesieniu do ludzkiego ciała. Co więcej, potrzeba więcej badań, aby zrozumieć właściwe dawkowanie, najlepsze metody podawania i dokładnie, w jaki sposób to połączenie wpływa bezpośrednio na organizm ludzki. W badaniu wskazano również, że używano wysoce skoncentrowanej formy cannabis, a palenie marihuany nie jest niestety z tym równoznaczne.

Zatem pomimo iż badanie jest bardzo obiecujące, czekamy na więcej analiz w tym kierunku!

tanie nasiona konopi, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny
najlepsze nasiona marihuany, konopi, thc


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.