Użytkownicy marihuany uprawiają więcej seksu

Nowe badanie: Użytkownicy marihuany uprawiają więcej seksu.

Wyniki badania na Stanford pokazują to, co już wiemy od zawsze: jeśli palisz więcej marihuany, uprawiasz więcej seksu.

Badanie przeprowadzone zostało przez Stanford University School of Medicine i opublikowane w Journal of Sexual Medicine zaledwie kilka dni temu.

Naukowcy przyjrzeli się wynikom ankiety z udziałem ponad 50 tysięcy uczestników obu płci w wieku 20-40 lat.

„Częste stosowanie marihuany nie wpływa negatywnie na motywację ani wydajność seksualną. Jeśli już, wiąże się to jedynie ze zwiększoną częstotliwością uprawiania seksu,” powiedział dr Michael Eisenberg, starszy autor badania.

Ważne jest, aby pamiętać, że to badanie nie ustala związku przyczynowego między częstotliwością stosowania pochodnych cannabis; palenie więcej marihuany nie zwiększy częstotliwości kontaktu seksualnego. To, co mówi niniejsze badania to fakt, że regularne palenie cannabis prowadzi do częstszego dotykania piersi! Heh.

Badanie to jako pierwsze szukało związku między stosowaniem cannabis, a aktywnością seksualną. Eisenberg chciał przestudiować te dwa czynniki ze względu na rosnącą popularność stosowania cannabis.

„Używanie marihuany jest obecnie bardzo powszechne, ale jej wykorzystanie na dużą skalę i powiązanie z częstotliwością seksualną nie zostało naukowo potwierdzone, ani przetestowane.”

Jest to ciekawy obrót spraw po latach słuchania, że marihuana wpływa na zmniejszenie popędu seksualnego i wytrzymałości. Wiemy, że jest to oczywiście bardziej skomplikowane – wszystko również zależy od tego jaką odmianę palisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.