nasiona marihuany, nasiona konopi

Rzeczy, które mają wpływ na przetwarzanie THC w organizmie

Na przetwarzanie THC mogą mieć wpływ takie rzeczy jak ciało, zdrowie wątroby, ilość THC którą palisz.
Poniżej możesz zobaczyć, w jaki sposób mogą one wpływać na to jak przetwarzane jest THC w mózgu i ciele:

1. Wątroba

Wątroba jest głównym organem odtruwającym w organizmie i odpowiedzialna jest za usuwanie związków takich jak THC. Dzięki bardzo rozwiniętej wątrobie niektórzy ludzie nie są w stanie w pełni doświadczać efektów związanych z produktami spożywczymi, które zawierają marihuanę.

2. Masa ciała

THC jest przechowywane w tłuszczu. Badania sugerują, że ćwiczenia i spalanie tłuszczu może uwalniać THC z powrotem do krwiobiegu. Chociaż może to nie do końca odnosić się do koncentratów, które są wystarczająco duże, aby powodować psychoaktywne efekty, to z pewnością daje konceptowi „haju biegacza” zupełnie nowe znaczenie.
Im większe BMI, tym więcej THC może zostać uwolnione.

Długie okresy półtrwania i magazynowania THC są również powodem, dla którego konsumenci mogą otrzymywać pozytywny wynik testu antynarkotykowego na mocz nawet 30 dni po spożyciu marihuany. Chociaż okazjonalni konsumenci prawdopodobnie przejdą test po 10 – 14 dniach, to regularni konsumenci będą musieli wstrzymać się od cannabis na co najmniej 30 dni.

3. Tolerancja

Regularne spożywanie cannabis może również mieć wpływ na zmianę receptorów kannabinoidowych w mózgu. Gdy organizm przyzwyczai się do ciągłego dostępu do THC, receptory kannabinoidowe mogą obniżyć odbiór. „Tolerancja” odnosi się tutaj do opisania procesu zamknięcia receptorów i tego, iż są one mniej wrażliwe na THC i endokannabinoidy.

Tolerancja rozwija się u regularnych konsumentów wraz z upływem czasu. Tolerancja zmienia sposób przetwarzania THC w mózgu. Jednak nie musisz się martwić! Obniżenie dawki marihuany lub wstrzymanie się od niej całkowicie na pewien czas odwraca te skutki. Z pewnością pomoże to również odzyskać wrażliwość na psychoaktywne oraz terapeutyczne działanie cannabis.

nasiona marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny, cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.