Recenzja odmiany Green Candy

Green Candy mocno oddziaływuje na ciało. Odmiana jest skrzyżowaniem odmian Green Crack i Candy Kush.
Jest to hybryda, w której sativa i indica znajdują się w stosunku 1:1. Oznacza to, że jest to 50 procentowa sativa i 50 procentowa indica.

Cechuje ją przyjemny wygląd, posiada wiele świeżych, zielonych pąków, które są mocno liściaste.

Poziom THC w tej odmianie wynosi około 18 – 19 procent. Efekty można odczuć już w kilka minut od zapalenia. Od samego początku czujesz relaks i wszechogarniające uczucie szczęścia. Działanie umysłowe jest długotrwałe i mocno uspokajające i mimo że uspokaja, dodaje też energii.

Haj po Green Candy jest również twórczy i podnoszący na duchu.

Odmiana ma ziemisty, miętowy aromat, który cechują ostre nuty. Smak jest naprawdę wspaniały i jest prawdziwą mieszanką smaków ziemistych, miętowych, cytrusowych, sosnowych i generalnie słodkich.

Green Candy jak najbardziej nadaje się do leczenia stresu i stanów lękowych – mocno rozluźnia nerwy i działa kojąco na układ nerwowy.
Green Candy świetnie sprawdzi się również w leczeniu bezsenności, a także chronicznego bólu i depresji.

Odmiana może powodować cotton mouth! Do niepożądanych efektów należy także suchość oczu, zawroty głowy, bóle głowy i lekka paranoja.

Green Candy najlepiej uprawiać w temperaturze 21° C do 27° przy zachowaniu wilgotności około 50 procent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.