Rzeczy, które warto wiedzieć zanim zaczniesz wapować

Chcesz spróbować wapowania, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Jest kilka rzeczy, które warto wiedzieć wcześniej.

• Czego oczekujesz od waporyzatora

Czego dokładnie szukasz? Chcesz waporyzator, bo szukasz czegoś przenośnego i dyskretnego? Czy zależy ci na zdrowiu? Czy znasz różnicę pomiędzy olejkami, a suszoną marihuaną? Zanim coś kupić, zrób małe rozeznanie. Zapytaj znajomych, przetestuj różne opcje.

• Suszona marihuany czy olej?

Jesteś osobą, która woli suszoną marihuanę, czy raczej olejki? Na przykład, jeśli chcesz zacząć wapować z powodów medycznych, takich jak leczenie chronicznego bólu, wtedy olejek oczywiście będzie najlepszym wyborem. Jeśli palisz, bo po prostu zależy ci na haju, prawdopodobnie suszona marihuana okaże się lepszym wyjściem. Kolejnym pytaniem jest to, ile czasu chcesz poświęcać na czyszczenie swojego urządzenia. Jeśli masz tendencję do niedbania o rzeczy materialne, to opcja z suszoną marihuaną może być o wiele lepsza.

• Stacjonarny czy przenośny?

Czy planujesz palić głównie wtedy, gdy jesteś w domu, czy w podróży? Czy chcesz może raczej coś, co na imprezach przypominać będzie bardziej bongo? Istnieją opcje zarówno stacjonarne jak i przenośne. Tym, co przyciąga większość ludzi do przenośnych urządzeń jest to, że są one super dyskretne. Jeśli masz wystarczająco pieniędzy, możesz kupić jedno i drugie!

• Tolerancja

Haj jaki osiągniesz poprzez wapowanie wpłynie na ciebie inaczej niż haj podczas palenia jointa. Zatem nie zdziw się za pierwszym razem! Po prostu czekaj cierpliwie na efekty i oceniaj sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.