Marihuana

Marihuana, która ma kilka nazw, w tym trawka, trawa, zioło, Mary Jane, jest mieszanką suszonych liści, kwiatów, roślin cannabis.

Marihuana często określana jest jako halucynogen – narkotyk, który powoduje, że dana osoba doświadcza zniekształcenia rzeczywistości i zaczyna inaczej postrzegać świat, a składnik, który znajduje się w marihuanie i powoduje takie zniekształcenia nazywa się THC.

W zależności od ilości THC obecnego w marihuanie, dana osoba odczuwa różne efekty.

Większość upraw marihuany odbywa się na odległych od publicznych terenów miejscach. Niestety każdego roku niszczy się wiele nielegalnych upraw marihuany.

Marihuana uprawiana jest w wielu różnych częściach świata, w tym w Panamie, Ameryce Południowej, Nepalu i Indiach.

Według raportu CBS News, marihuana najczęściej używana jest w Ameryce. Szacuje się, że 50 procent marihuany uprawiane jest w samych Stanach Zjednoczonych.

Marihuana jest stosowana na całym świecie na wiele różnych sposobów, chociaż w dużej mierze jest nielegalna. Istnieje jednak kilka stanów w USA, które legalizują medyczną marihuanę jeden po drugim.

Według ekspertów, marihuana może mieć zarówno pozytywny jak i negatywny wpływ na ludzki mózg oraz ciało. Chociaż posiada wiele skutków ubocznych, zdecydowanie pomaga w leczeniu niektórych chorób.

Marihuana idealnie sprawdzi się w:
leczeniu jaskry
kontrolowaniu napadów padaczkowych
zapobieganiu rozprzestrzeniania się raka
zmniejszaniu stanów lękowych i bólowych
stwardnieniu rozsianym.

Marihuana jest bez wątpienia jednym z najbardziej kontrowersyjnych narkotyków w historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.