Efekty naturalnych i syntetycznych kannabinoidów

Kannabinoidy w naturalnej konopii wiążą się z receptorami kannabinoidowymi 1 i 2, a w syntetycznej marihuanie wiązanie to jest znacznie mocniejsze, co naturalnie powoduje skutkuje mocniejszymi efektami.

Ponadto, syntetyczne kannabinoidy rozkładają się inaczej w organizmie ze względu na ich unikalną strukturę chemiczną oraz właściwości.

Sprawa zaczyna się komplikować kiedy dochodzi do zmieszania naturalnej marihuany z syntetyczną, ponieważ w takich przypadkach niemożliwym staje się przewidzenie skutków konsumpcji.

Należy pamiętać, że K2 to nie marihuana!

Chociaż jasną wydaje się kwestia, że syntetyczne kannabinoidy różnią się od tych, które znajdują się w marihuanie, podobieństwo w nazewnictwie jest mylące i może sprawić, iż ludzie przyjmą, że wszystkie konopie indyjskie oraz związki podobne do konopi to to samo – jednak nic bardziej mylnego.

Marihuana wyhodowana w ziemi lub w szklarni, jak również leki na bazie konopi indyjskich, które zatwierdzone są przez FDA, nie powinny powodować poważnych skutków ubocznych. Zawsze ważnym jest, aby upewnić się, że marihuana którą konsumujemy przeszła testy, i nie posiada żadnych mikroorganizmów, metali ciężkich, ani pestycydów.

Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym marihuana – czy to medyczna czy rekreacyjna – jest legalna, zawsze możesz porozmawiać z osobą sprzedająca oraz zadać pytania dotyczące produktów, ich uprawy, sposobu produkcji i innych ważnych kwestii przed ich zakupem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.