nasiona marihuany w sklepie thc-thc, czyli plon xxl indoor i outdoor

Marlboro inwestuje w cannabis

Marlboro inwestuje w cannabis, HolenderskiSkun, Holenderski Skun

Marlboro inwestuje w cannabis. To jest zdecydowanie zły pomysł.

Atria, firma produkująca papierosy Marlboro ogłosiła, że postanowiła zainwestować pieniądze w kanadyjską firmę produkującą cannabis.

Wygląda na to, że firmy zajmujące się tytoniem zainteresują się przemysłem marihuany szybciej niż się tego wszyscy spodziewaliśmy. Atria Group Inc., jedna z największych firm tytoniowych w Stanach Zjednoczonych ogłosiła, że postanowiła zainwestować pieniądze w kanadyjską firmę Cronos Group.

Atria ogłosiło, że zainwestowało w Cronos 2,4 miliarda dolarów – co daje 45 procent udziałów, jak powiedział ich przedstawiciel w piątek. Atria ma nawet plan, aby zainwestować kolejne 1,4 miliarda dolarów, co zapewni im 55 procent firmy.

Firma Cronos jest jednym z największych dostawców medycznej i rekreacyjnej marihuany w Kanadzie. Marlboro jest oczywiście jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek papierosów w USA (może z wyjątkiem marki Camel). Papierosy są nadal największą przyczyną zgonów w Stanach Zjednoczonych.
Cannabis dopiero zaczyna zdobywać dobrą opinię na swój temat i pozbywać się piętna, które wisiało na nich od ponad wieku. Dopiero od kilku lat cannabis jest postrzegane jako faktyczne lekarstwo. Ostatnią rzeczą, której trzeba marihuanie, jest kojarzenie jej z papierosami.

Więc mimo iż przemysł cannabis zdobywa kolejnych inwestorów, nie jest to najlepsza wiadomość.

A ty co myślisz na ten temat? Masz coś do dodania? Myślisz, że to dobry krok ze strony firmy Atria? Koniecznie podziel się swoim zdaniem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.