Coca – Cola nie wejdzie w biznes cannabis

Bardzo nam przykro, ale wygląda na to, że Coca – Cola nie wejdzie w biznes cannabis.

Coca – Cola zasugerowała we wrześniu, że chciałaby zrobić napój z dodatkiem CBD, jednak wygląda na to, że to się nie wydarzy.

We wrześniu firma Coca – Cola powiedziała, że rozważa wejście w branże cannabis i wszyscy byli podekscytowani tymi nowinami. Jednak dzisiaj dowiadujemy się, że plany te najprawdopodobniej nie dojdą do skutku.

Podczas konferencji, CEO James Quincey powiedział analitykom, że Coca – Cola „na tym etapie nie ma żadnych konkretnych planów wejścia w branżę cannabis”. We wrześniu pojawiły się pogłoski, że Coca – Cola rozpocznie współpracę z wartą miliardy dolarów firmą Aurora Cannabis, największym hodowcą cannabis w Kanadzie. Niedługo po tym ogłoszeniu, firma Pepsi zasugerowała, że również może wyprodukować napój na bazie cannabis.

Jednak następnego dnia CEO firmy wyjaśnił, że tak jak Coca – Cola, nie planuje w najbliższym czasie wejść na rynek cannabis.

Warto zauważyć, że odkąd Coca – Cola wydała swoje oświadczenie, zmieniła się jedna ważna rzecz: Kanada rozpoczęła sprzedaż rekreacyjnej marihuany. Wcześniej grunt ten był bardzo niepewny.

Podejrzewamy, że Coca – Cola zamierza najpierw poobserwować całą sytuację i zobaczyć, co USA zrobi ostatecznie z legalizacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.