Mielenie marihuany bez młynka

Młynki cannabis doskonale sprawdzają się w mieleniu marihuany, ale ten sam rezultat można osiągnąć bez nich. Od nożyczek po noże, zawsze znajdzie się odpowiedni sposób.

Młynki są powszechnym narzędziem, które można znaleźć w wielu sklepach zarówno stacjonarnie jak i online. Czasami jednak nie masz do nich dostępu, i musisz sobie radzić inaczej. I dzisiaj mamy dla ciebie 5 sposobów na zmielenie marihuany bez młynka.

1. Użyj swoich rąk.

Dobra, więc ta opcja może okazać się naprawdę przydatna, gdy nie masz pod ręką żadnej innej opcji. Być może jesteś daleko od domu i nie masz przy sobie młynka, ani nożyczek czy noża. W chwilach takich jak ta, nadszedł czas, aby po prostu wykonać to zadanie z pomocą swoich własnych rąk.

Po prostu weź pąk lub dwa do ręki i uformuj ją w kształt miseczki, aby uniknąć przed wypadnięciem go bokiem. Użyj drugiej ręki, aby powoli rozdrobnić pąki na najmniejsze możliwe elementy.

Jak wiedzą wszyscy palacze marihuany, kwiaty cannabis pokryte są lepką żywicą, która wytwarzana jest przez gruczoły roślinne znane jako trichomy. Rozdrabniając pąki z pomocą rąk z pewnością doświadczysz nagromadzenia się żywicy na twoich palcach. Możesz użyć klucza lub kawałka kartonu do zeskrobania żywicy i umieścić ją w joincie.

2. Nóż i deska do krojenia.

Tak więc w wielu domach nie ma młynków do marihuany, ale większość z nich posiada porządny nóż oraz deskę do krojenia. Powiedzmy, że jesteś w domu swojego przyjaciela, i on akurat nie posiada młynka. Najlepszą opcją w takim momencie jest udanie się do kuchni i sprawdzenie co dokładnie się w niej znajduje.

Większość osób posiada kompletnie tępe noże, ale zdecydowanie coraz więcej ludzi lubi gotować i poważnie podchodzi do tej sprawy inwestując w narzędzia najlepszej jakości. Niezależnie od tego, jakiej jakości jest dany nóż, możesz użyć go do rozdrobnienia pąków w taki sam sposób jak każde inne zioło stosowane do gotowania. Zacznij od czubka i tnij w kierunku podstawy pąka, krojąc go na mniejsze kawałki.

Kiedy skończysz, zeskrob marihuanę na tackę lub po prostu użyj deski do krojenia jako platformy do zrolowania jointa.

3. Młynek do kawy.

Jeśli jesteś fanem kawy, z pewnością będziesz przygotowany na tę opcję. Kawa oraz cannabis wydają się pasować do siebie na wiele różnych sposobów. Efekty oferowane przez kawę oraz wibracje oferowane przez marihuanę wydają się kontrastować ze sobą w bardzo korzystny sposób, a sposób przygotowania jednego oraz drugiego może być całkiem podobny.

Jeśli nie masz dostępu do młynka do cannabis, sprawdzi się tu doskonale młynek do kawy. Faktem jest także, że młynki do kawy mogą sprawdzić się o wiele lepiej niż młynki do cannabis jeśli do zmielenia masz dużą ilość marihuany. Jeśli jest to model elektryczny, zaoszczędzi ci on również ból nadgarstków, który może rozwinąć się podczas stosowania ręcznego młynka do marihuany.

Kiedy zmielisz marihuanę, zrób wszystko co możesz, żeby zeskrobać z młynka pozostałą resztkę żywicy. Pamiętaj też, aby wcześniej dokładnie wypłukać młynek – no chyba, że bardzo lubisz smak i zapach kawy.

4. Tarka.

Tarki także mogą dobrze sprawdzić się w rozdrabnianiu marihuany (jedynym warunkiem jest ich odpowiedni rozmiar), a niektóre młynki zostały zaprojektowane w celu naśladowania ich działania. Tarki można znaleźć w większości kuchni.

Zatem jak je można do tego wykorzystać? Bardzo prosto.

Umieść tarkę na desce do krojenia lub na talerzu i po prostu zetrzyj na niej marihuanę. Zanim rozpoczniesz swoje działanie upewnij się, że tarka jest czysta.

5. Nożyczki.

Nożyczki mogą być jednym z pierwszych wyborów, jeśli chodzi o palaczy marihuany, którzy znaleźli się w sytuacji bez młynka. Nożyczki są łatwe w obsłudze i mogą być stosowane do szybkiego rozdrabniania marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.