sklep z feminizowanymi nasionami konopi thc-thc.com

Trzy podstawowe metody uprawy marihuany

Trzy podstawowe metody uprawy marihuany, HolenderskiSkun, Holenderski Skun

Istnieje wiele różnych sposobów uprawy marihuany, przy czym odbywają się one albo na zewnątrz albo wewnątrz (odpowiednio: outdoor lub indoor).
Niezależnie od klimatu w którym dana osoba mieszka, praktycznie każdy może z łatwością oraz powodzeniem uprawiać cannabis dzięki zarówno innowacyjnym technikom uprawy jak i osobistemu zaangażowaniu.

Po wybraniu nasion lub szczepek pożądanej odmiany musisz wybrać jedną z podstawowych metod uprawy cannabis. Jakie są to metody?

3 PODSTAWOWE METODY UPRAWY ROŚLIN CANNABIS

UPRAWA OUTDOOR

Uprawa cannabis outdoor daje całkiem sporo miejsca do uprawy. Sadzone z dostępem do dużej ilości światła słonecznego na żyznej glebie, cannabis kwitnie w swoim naturalnym środowisku. Dostępne są nawet specjalne odmiany nasion, które przeznaczone są wyłącznie do uprawy outdoor.

Uprawa cannabis w glebie outdoor jest najłatwiejszą oraz najtańszą metodą uprawy. Nie jest wymagane żadne specjalne wyposażenie. Nawet nawozy stosowane przy uprawie cannabis nie muszą być jakieś wyszukane; wystarczą te zakupione w zwykłym sklepie ogrodniczym. Jednak jedną z wad tej metody jest fakt, że zła gleba równa się niezdrowym roślinom. Aby zapewnić, że uzyskamy owocne plony, należy używać gleby bogatej w minerały oraz inne składniki odżywcze, który rośliny potrzebują do rozwoju.

UPRAWA HYDROPONICZNA

Hydroponiczna uprawa cannabis jest świetnym wyborem dla każdego, komu zależy na wysokich plonach bez bałaganu związanego z uprawą glebową. Rośliny uprawiane są w żwirze trzymanym w korytach lub glinianych donicach, które oprócz tego wypełnia woda oraz specjalne nawozy.

Uprawa hydroponiczna jest o wiele droższa niż tradycyjne metody glebowy. Wymaga ona zakupu pomp, pojemników, zbiorników i wielu innych akcesoriów przed rozpoczęciem projektu. Ta metoda wymaga również od hodowcy nieco więcej pracy, ponieważ poziomy składników odżywczych, a także poziom pH muszą być konsekwentnie monitorowane.

Hydroponiczna uprawa cannabis zajmuje dużo miejsca, ale dla ogrodników, którzy chcą poświęcić swój czas, wysiłek oraz pieniądze, z pewnością metoda ta to okazja do uprawy pięknych roślin dających wysokie plony .

UPRAWA AEROPONICZNA

Hodowcy marihuany, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego oraz interesującego, powinni zainteresować się metodą aeroponiczną. Uprawa aeroponiczna polega na hodowaniu korzeni roślin w powietrzu – zamiast gleby, żwiru lub innego podłoża.

Uprawa cannabis za pomocą aeroponiki przynosi niewiarygodnie duże plony i jest uznawana za najszybszą metodę do uprawy marihuany. Jednak warto zaznaczyć, aeroponika nie jest metodą uprawy nadającą się dla osób początkujących. Metodę tą powinni próbować tylko doświadczeni hodowcy, ponieważ w przypadku uprawy aeroponicznej, bardzo łatwo można popełnić jakiś błąd, a niestety – w większości przypadków rośliny nie są w stanie tego wybaczyć. Metoda ta jest prawdziwie bezlitosna. Jeśli poziom pH lub poziom składników odżywczych jest nieprawidłowy, nasze plony mogą umrzeć w bardzo krótkim czasie.

I chociaż wymaga to więcej pracy niż uprawa glebowa i wymaga co najmniej takich samych nakładów zarówno czasu jak i pieniędzy co uprawa hydroponiczna, aeroponika, jeśli zostanie właściwie wykonana, może zapewnić hodowcom naprawdę niesamowite plony; takie jakich nigdy wcześniej nie widzieli na oczy.

Jaka jest twoja ulubiona metoda uprawy roślin cannabis? Koniecznie daj nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.