Czy NBA Popiera Marihuanę?

Czy NBA popiera teraz marihuanę?

Nie tylko szef związku graczy NBA dołączył do zarządu Cresco Labs, liga zawiesiła testy na używanie marihuany.

National Basketball Association powróciło 31 lipca w systemie „bańki” w Orlando. Tylko 22 drużyny rywalizują ze sobą w skróconym sezonie w ESPN Wide World of Sports Complex na terenie Disney World przed rozpoczęciem play-offów. Jeśli gracze czują się zestresowani konkurencją lub koronawirusem, jest dobra wiadomość — mogą spożywać marihuanę bez jakichkolwiek reperkusji.

Według Shams Charania z The Athletic, NBA nie będzie przeprowadzać testów narkotykowych. Jednak wznowione zostanie przeprowadzanie testów na substancje zwiększające wydajność.

NBA nie przeprowadzało testów narkotykowych przez cały okres przerwy spowodowanej koronawirusem, co oznacza, że ​​gracze mogli swobodnie używać rekreacyjnej marihuany przez ostatnie kilka miesięcy. Supergwiazda Kevin Durant wcześniej opowiadał się za zezwoleniem na konsumpcję marihuany przez graczy. Komisarz Adam Silver nazwał to jednak „skomplikowanym problemem” i martwił się, jaki komunikat liga wyśle ​​swoim młodszym fanom. Silver dodał, że liga nie martwi się, jeśli gracze legalnie palą marihuanę podczas corocznej letniej przerwy.

„Kiedy zmieniamy naszą politykę, musimy być naprawdę ostrożni, ponieważ wyraźnie wysyłamy wiadomość do młodych ludzi” – powiedział Silver.

„Podobnie jak w przypadku alkoholu, musisz nauczyć młodych ludzi, jak używać substancji w odpowiedni i odpowiedzialny sposób, aby nie przytłaczała twojego życia”.

Więc jaką wiadomość chce przekazywać dyrektor wykonawczy NBA Players Union Michele Roberts? Cresco Labs, wielostanowy operator marihuany, ogłosił w środę, że Roberts dołączyła do zarządu firmy. Roberts jest pierwszą kolorową kobietą, która dołączyła do zarządu Cresco.

W oświadczeniu Roberts powiedziała, że ​​nie może się doczekać rozwoju produktów Cresco Labs i misji medycznej marihuany.

Dodała, że ​​„jest również zaangażowana we wspieranie działań odpowiedzialności społecznej Cresco Labs, które koncentrują się na pierwszej krajowej inicjatywie na rzecz równości społecznej i rozwoju edukacji w celu poprawy zarówno życia jednostek, jak i niedostatecznie reprezentowanych społeczności”.

Roberts wcześniej wyraził poparcie dla graczy NBA używających medycznej marihuany, stwierdzając, że w 2018 roku „istnieją istotne oznaki, które potwierdzają jej skuteczność i wartość, jaką ma dla nas, zwłaszcza w leczeniu bólu. Prowadzimy rozmowy z ligą, aby zobaczyć, w jaki sposób możemy to razem pogodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.