Marihuana Wzmacnia Seks i Masturbację

Ankieta wykazała, że marihuana poprawia seks i masturbację.

Nic dziwnego, że nowa ankieta pokazuje, że wszystkie rodzaje aktywności seksualnej są wzmacniane dzięki marihuanie.

Niedawne badanie pokazuje, że bez względu na zmienne, marihuana zwiększa wszelkiego rodzaju przyjemność seksualną. Raport powstał dzięki staraniom Lioness i Eaze, marki zabawek erotycznych i firmy dostarczającej konopie indyjskie, które były zainteresowane przyjrzeniem się bliżej intymności i marihuanie.

Ankieta została rozesłana do 432 subskrybentów biuletynu Lioness, z całej Ameryki Północnej, którzy przesłali odpowiedzi między 23 czerwca a 1 lipca. Raport zawierał spostrzeżenia od 19 użytkowników Lioness, którzy brali różne produkty z konopi indyjskich, od produktów spożywczych THC po waporyzatory CBD, którzy dokumentowali swoje doświadczenia po każdym użyciu marihuany.

„Konopie mogą wzmocnić twoje orgazmy bez względu na to, kim jesteś”, wyjaśnia raport.

„Podczas gdy satysfakcjonujące życie seksualne jest wynikiem wielu zmiennych, konopie indyjskie mogą zwiększyć długość, częstotliwość i jakość twoich orgazmów i sesji przyjemności, niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy jesteś w związku małżeńskim, solo lub z partnerem.”

Niektóre z głównych informacji z raportu stwierdzają, że używanie marihuany pomogło dużemu procentowi par i singli mieć dłuższe sesje seksualne, większą satysfakcję, więcej orgazmów i łatwiej je osiągnąć.

Jedną z najciekawszych i najbardziej charakterystycznych części badania jest fakt, że przyjrzano się bliżej różnym wpływom, jakie CBD i THC mają na seks, przy czym te pierwsze zwiększają łatwość i ilość orgazmów, podczas gdy te drugie prowadzą do bardziej intensywnych i intensywnych satysfakcjonujące sesje seksualne.

Chociaż związek między marihuaną a seksem był badany już wcześniej, dogłębne przyjrzenie się rodzajom marihuany i ich wpływowi na naszą sprawność seksualną było już dawno spóźnione. Jest to bardzo pouczające dla ludzi, którzy chcą urozmaicić swoje doznania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.