Przeciwdziałanie Zbyt Mocnym Efektom Marihuany 

Czy kiedykolwiek twoje doświadczenie było zbyt mocne? W przypadku większości zapalonych konsumentów marihuany odpowiedź będzie twierdząca.

Chemiczny delta-9-tetrahydrokannabinol (THC) jest odpowiedzialny za uczucie „haju” podczas spożywania marihuany. Ponieważ moc THC różni się w zależności od rośliny, efekty marihuany również będą się różnić. W sytuacjach, gdy te efekty stają się zbyt intensywne lub po prostu trzeba trochę wytrzeźwieć, oto lista, o której należy pamiętać, na temat skutecznych sposobów przeciwdziałania „zbyt mocnym efektom marihuany”.

Poznaj swoją własną tolerancję

Bądź świadomy swoich ograniczeń. Jeśli marihuana jest dla ciebie nowa, bądź świadomy i przyjmuj ją powoli. Wapowanie oraz spożywanie produktów spożywczych spowoduje również bardzo różne reakcje, których w niektórych przypadkach nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Bądź więc świadomy zawartości THC w marihuanie, którą spożywasz i jak ją spożywasz. Jeśli chodzi o artykuły spożywcze, 5 mg na porcję to bezpieczny początek dla początkujących, palenie lub waporyzacja może być nieco łatwiejsze do zmierzenia, po prostu bierz tylko jedno zaciągnięcie na raz!

Nie panikuj. Wdech i wydech

Staraj się nie panikować. Nawet jeśli czujesz, że nie masz całkowitej kontroli, musisz zachować zmysły, aby spróbować zachować spokój. Udowodniono, że długie, powolne i głębokie oddechy działają uspokajająco i redukują stres. Stwierdzono również, że THC ma korzystne właściwości w zwiększaniu przepływu tlenu do mózgu i wykorzystania go przez mózg. Więc oddychaj. Jest bardzo mało prawdopodobne, że umrzesz z powodu przedawkowania marihuany. Dosłownie to się nigdy nie wydarzyło, więc nie ma powodu do paniki.

Nawadniaj się

Zawsze najlepiej mieć wodę pod ręką. Najprawdopodobniej poczujesz suchość w ustach, którą można łatwo złagodzić dużą szklanką lodowatej wody. Oprócz utrzymywania nawodnienia, pomoże to również organizmowi w wypłukaniu niektórych efektów z systemu. Najbardziej idealne jest picie wody, ale możesz nawet wybrać sok lub napój gazowany, chociaż im bardziej nawadnia, tym lepiej. Zdecydowanie NIE pij alkoholu, jeśli jesteś „na haju”, to tylko pogorszy to doświadczenie. Wykazano, że alkohol zwiększa poziom THC, a także niepokój i tętno, więc odłóż koktajl i wypij szklankę wody!

Kiedy życie daje ci cytrynę…

Terpenowy limonen, który można znaleźć w skórce owoców cytrusowych, takich jak pomarańcze i cytryny (znajdujący się również w większości cytrusowych odmian konopi), jest bardzo skutecznym sposobem przeciwdziałania haju marihuany. Możesz zjeść pomarańczę, wrzucić ćwiartki cytryny do wody lub wypić świeżo wyciśnięty sok z cytryny, aby uzyskać trochę więcej frajdy.

Ćwiczenia

Jeśli chcesz wytrzeźwieć, ćwiczenia to jeden z najlepszych sposobów. Uwolnij te endorfiny i zabierz swój umysł (i ciało) z dala od tego doświadczenia, nawet jeśli aktywność fizyczna jest prawdopodobnie ostatnią rzeczą, którą chcesz robić. Dobrze jest pobudzić krążenie krwi, więc ruszaj się i otrząśnij się za pomocą ćwiczeń, a nawet możesz po prostu iść na spacer.

Drzemka

Czasami sen to wszystko, czego potrzebujesz. Dyskomfort, który odczuwasz, minie, a zasypianie to świetny sposób na relaks i po prostu naładowanie organizmu. Czasami wystarczy krótka drzemka, ale jeśli twoje ciało chce odpocząć, po prostu się prześpij.

Weź prysznic

Weź prysznic lub kąpiel, bieżąca woda z pewnością pomoże Ci się zrelaksować. Po pierwsze, zatrzyma to pokój przed wirowaniem. Z drugiej strony, kojący dźwięk i uczucie płynącej wody dobrze Ci zrobią i odciągną Twoją uwagę od bieżącej sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.