Różne Sposoby Przyjmowania Marihuany

Jakie są różne sposoby spożywania marihuany?

Konopie indyjskie są z natury wszechstronną rośliną, co oznacza, że istnieje wiele sposobów na ich konsumpcję. Znalezienie najlepszego sposobu na konsumpcję marihuany jest sprawą osobistą i każdy ma swoją preferowaną metodę. Dzisiaj omówimy typowe sposoby, w jakie ludzie palą (lub jedzą!) konopie indyjskie.

Palenie

Palenie jest najbardziej klasyczną metodą konsumpcji konopi indyjskich i istnieje najdłużej. Odkąd marihuana stała się popularna, pojawiło się więcej sposobów palenia.

Fajki wodne

Bongo to fajki wodne, w których woda działa jak filtr chłodzący. Woda schładza dym przed wdechem, dzięki czemu zaciągnięcia są gładsze, a także pochłania rakotwórcze cząsteczki, zapewniając bezpieczniejsze palenie. Różnią się rozmiarem i wyglądem, są łatwe w użyciu i zapewniają szybkie, intensywne wzloty.

Fajki ręczne (miski)

Miski to małe fajki ręczne, przypominające kształtem i rozmiarem fajki tytoniowe. Miski są zwykle szklane, chociaż istnieją inne warianty, a niektórzy nawet robią miski DIY z artykułów gospodarstwa domowego, takich jak owoce. Miski ułatwiają spożywanie mniejszych dawek marihuany i są przenośne.

Bubblery

Bubblery to skrzyżowanie misek i bong. Są mniejsze niż bonga, ale nieco większe niż miski. Zawierają wodę, oferując tak samo gładkie zaciągnięcia jak bonga, ale najlepiej nadają się do mniejszych dawek marihuany. Aby uzyskać opcję podobną do bonga w podróży, koniecznie wybierz bubblery!

Dabowanie

Dabbing to forma palenia, która wykorzystuje koncentraty. Niektóre koncentraty są wykonane z rozpuszczalnikami, a inne nie. Do dabbingu często potrzebny jest dodatkowy sprzęt. Aby zapalić dab, weź ilość produktu o wielkości ziarnka ryżu, podgrzej go i wdychaj powstały dym. Dabbing stał się bardziej popularny, ponieważ zapewnia czystą, wysoką dawkę czystego produktu.

Jointy

Jointy, zwane też pre-rollami, to jeden z najpopularniejszych sposobów palenia. Po prostu zwiń kwiatek w bibułkę wraz z filtrem i gotowe. Jointy zapewniają gładkie, równomierne palenie, które można nieznacznie kontrolować za pomocą wybranego rodzaju papieru. Największe korzyści jointów? Można się nimi dzielić i łatwo przenosić!

Blunty

Blunty są dla skrętów tym, czym cygara dla papierosów. Często są nawet wykonane z owijek tytoniowych, chociaż można je zrobić z bibułek cygarowych lub cygaretek. Oferują te same korzyści, co skręty o większym smaku i często składają się z kwiatu zmieszanego z nadzieniem z cygara lub papierosa dla nikotynowego kopa.

Wapowanie

Wapowanie to forma palenia, która obejmuje waporyzatory i naboje ze skoncentrowanym ekstraktem z konopi, zwykle zawieszonym w oleju. Wkłady są dostępne w wielu odmianach, zarówno w wersji THC, jak i CBD, a użytkownicy waporyzatorów cieszą się ich niewielkim rozmiarem, brakiem zapachu i dyskrecją.

Artykuły spożywcze, napoje i pigułki

Marihuana nie zawsze musi być palona! Oto kilka sposobów na cieszenie się marihuaną bez inhalacji.

Żywność

Artykuły spożywcze zazwyczaj odnoszą się do żywności zawierającej konopie indyjskie. Występują w formie cukierków czy przekąsek. Produkty spożywcze potrzebują dużo czasu, aby zacząć działać, ale zwykle mają wysoki poziom, który trwa dłużej niż palenie.

Napoje

Napoje na bazie konopi są zwykle wytwarzane przez łączenie nalewek z ulubionymi napojami, takimi jak toniki lub soki. Często te napoje zawierają inne rzeczy, takie jak kofeina lub alkohol. Napoje z konopi doskonale nadają się do maskowania smaku, a także do zabrania marihuany na imprezy grupowe, takie jak imprezy lub grille.

Pigułki

Pigułki z konopi indyjskich, zwane również „cannacaps”, są używane do przyjmowania aktywowanej marihuany. Są dyskretnym sposobem na konsumpcję marihuany i są dobre dla osób z problemami z oddychaniem, które nie mogą palić.

Nalewki

Nalewki to związki konopi rozpuszczone w alkoholu, często stosowane w medycynie, ponieważ są świetną opcją bezdymną. Zwykle przyjmuje się je podjęzykowo, ale można je spożywać doustnie lub mieszać z napojami. Nalewki szybko wchłaniają się do krwioobiegu, ale mają też długotrwałe działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.