150% Wzrostu Sprzedaży Marihuany Wśród Kobiet

Badania pokazują 150% wzrost sprzedaży legalnej marihuany wśród młodych kobiet.

Dawniej konopie indyjskie i produkty z konopi indyjskich były dostarczane w torebkach zatrzaskowych bez zbyt wielu informacji na temat samego produktu, ale wraz z legalizacją rynek konopi indyjskich rośnie, a produkty są sprzedawane w zupełnie innych opakowaniach w legalnych przychodniach. Legalizacja umożliwiła kobietom bezpieczne kupowanie konopi indyjskich, co spowodowało wzrost sprzedaży konopi wśród kobiet.

Zmiany są astronomiczne

Dzięki legalizacji rynek konopi indyjskich oferuje teraz profesjonalne opakowania z dużą ilością informacji, takich jak testy laboratoryjne i zalecane dawkowanie. Duże firmy produkujące konopie indyjskie wykorzystują tradycyjne produkty inne niż konopie indyjskie jako inspirację do oferowania konsumentom wysokiej jakości produktów w opakowaniach zabezpieczonych przed dziećmi, z kolorowymi i nowoczesnymi etykietami.

Kobiety twierdzą, że doceniają ewolucję, ponieważ teraz mogą korzystać z marihuany dzięki łatwym w użyciu, bezpieczniejszym i sprawdzonym produktom, mogąc udać się do apteki i kupić marihuanę z najwyższej półki bez konieczności spotykania gangstera w bocznej uliczce.

Eksperci twierdzą, że podczas pandemii Covid-19 sprzedaż legalnej marihuany wzrosła o ponad 45%, osiągając 17,5 miliarda dolarów, co oznacza podwojenie lub prawie potrojenie sprzedaży. Ma to związek z osobami urodzonymi w latach 90. i 00., które właśnie kończą 21 lat i mogą legalnie kupować marihuanę. Ponadto większość tych młodych dorosłych dorastała w krajach, w których zalegalizowano marihuanę do celów rekreacyjnych, więc czują się bardziej komfortowo, nie tylko próbując, ale i otwarcie ją zażywając.

Przyszłość marihuany jest kobietą

Eksperci twierdzą, że sprzedaż legalnej marihuany wśród kobiet urodzonych pomiędzy 1997 r. i później rosła najszybciej, osiągając ponad 150%, za nią plasowali się mężczyźni urodzeni w 1997 r. i później – 118%, a na trzecim miejscu wzrost o 50% wśród osób urodzonych w latach 1981–1997. 1997. Agencja zajmująca się badaniem rynku konopi indyjskich wspomniała, że kobiety spożywają coraz większe ilości legalnej marihuany ze względu na zmieniającą się opinię publiczną, ale co ważniejsze, bardziej nowoczesne i wyrafinowane opakowania, które sprawiają, że są one bardziej akceptowalne i kobiece, co zachęca kobiety do ich wypróbowania.

Zebrane dane wykazały, że kwiat konopi indyjskich dominuje w sprzedaży zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, ale kobiety są bardziej skłonne do próbowania gotowych skrętów, napojów i artykułów spożywczych, dlatego marki, próbując bardziej bezpośrednio dotrzeć do konsumentek, czerpią inspiracje projektowe z kosmetyków, twierdząc, że kobiety wolą coś bardziej dyskretnego i o bardziej zrównoważonym działaniu.

Firmy przedkładają obecnie jakość, wygodę, przenośność i łatwość użycia ponad moc, po to aby przyciągnąć konsumentki, które nie chcą zbyt mocnego haju, a po prostu produkt wysokiej jakości, aby cieszyć się popołudniem z przyjaciółmi i relaksem. Większość konsumentek wspomniała również, że używa konopi indyjskich do leczenia lęku, anoreksji i bólów menstruacyjnych oraz innych zaburzeń, jako alternatywa dla przepisanych tabletek lub terapii.

Z drugiej strony lekarze twierdzą, że należy przeprowadzić więcej badań, aby poprzeć te twierdzenia, ponieważ samoleczenie konopiami indyjskimi może na dłuższą metę mieć negatywne konsekwencje, takie jak zwiększony niepokój z biegiem czasu wynikający z odczulania receptorów kannabinoidowych. Pomimo kilku twierdzeń, że należy przeprowadzić więcej badań, rynek konopi indyjskich nadal rośnie, a marketing w branży konopi indyjskich będzie stawał się coraz bardziej profesjonalny w sposób przyjazny kobietom, unikając obraźliwego i sugestywnego seksualnie brandingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.