nasiona marihuany, nasiona konopi

Przeciwnowotworowe działanie kannabinoidów

paczka-marihuany-dwie-paczki

Działanie przeciwnowotworowe kannabinoidów i THC wykazano już jakiś czas temu. W 1980 roku odkryto receptory kannabinoidów w mózgu człowieka, co okazało się oczywistym, że nasz organizm musi syntetyzować coś, co wiąże się z tymi receptorami. Nasze ciała produkują te związki w układzie endokannabinoidowym, który jak już teram wiadomo, jest odpowiedzialny za szereg funkcji biologicznych. Dlatego roślina ma tak szeroki potencjał terapeutyczny względem wielu chorób, a w tym raka.

Liczne badania wykazywały raz po raz, anty-nowotworowe efekty konopi. Badania wykazały, że marihuana kompletnie zabija komórki nowotworowe, oraz ma ogromny wpływ na odbudowę układu odpornościowego. Kannabis ma potencjał, aby zastąpić wiele leków farmaceutycznych i pozostaje tajemnicą, dlaczego ludzkie próby nie są już w toku.

W Stanach Zjednoczonych istnieją tylko dwie zatwierdzone terapie raka – promieniowanie i chemioterapia. Naukowcy odkryli, że chemioterapia zasila wzrost raka i szybciej zabija pacjenta, ale nic w związku z tym nie zostało zmienione. Oba zabiegi są bardzo toksyczne dla organizmu ludzkiego. Dzięki rosnącej świadomości w zakresie dotyczącym marihuany, i jej wysokiego wskaźnika sukcesu u osób wybierających ją w leczeniu nowotworów, więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę z uzdrawiającej mocy tej rośliny. Wszystkie sukcesy w połączeniu badań naukowych dowodzących, że marihuana zabija raka, naprawdę dają do myślenia.

nasiona marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Przeciwnowotworowe działanie kannabinoidów”

olej cbd, konopny, cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.