Przeciwnowotworowe Działanie Kannabinoidów

paczka-marihuany-dwie-paczki

Działanie przeciwnowotworowe kannabinoidów i THC wykazano już jakiś czas temu. W 1980 roku odkryto receptory kannabinoidów w mózgu człowieka, co okazało się oczywistym, że nasz organizm musi syntetyzować coś, co wiąże się z tymi receptorami. Nasze ciała produkują te związki w układzie endokannabinoidowym, który jak już teram wiadomo, jest odpowiedzialny za szereg funkcji biologicznych. Dlatego roślina ma tak szeroki potencjał terapeutyczny względem wielu chorób, a w tym raka.

Liczne badania wykazywały raz po raz, anty-nowotworowe efekty konopi. Badania wykazały, że marihuana kompletnie zabija komórki nowotworowe, oraz ma ogromny wpływ na odbudowę układu odpornościowego. Kannabis ma potencjał, aby zastąpić wiele leków farmaceutycznych i pozostaje tajemnicą, dlaczego ludzkie próby nie są już w toku.

W Stanach Zjednoczonych istnieją tylko dwie zatwierdzone terapie raka – promieniowanie i chemioterapia. Naukowcy odkryli, że chemioterapia zasila wzrost raka i szybciej zabija pacjenta, ale nic w związku z tym nie zostało zmienione. Oba zabiegi są bardzo toksyczne dla organizmu ludzkiego. Dzięki rosnącej świadomości w zakresie dotyczącym marihuany, i jej wysokiego wskaźnika sukcesu u osób wybierających ją w leczeniu nowotworów, więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę z uzdrawiającej mocy tej rośliny. Wszystkie sukcesy w połączeniu badań naukowych dowodzących, że marihuana zabija raka, naprawdę dają do myślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.