Kolorado chce ograniczyć ilość THC znajdującą się w produktach spożywczych

przepisywanie-marihuany-zmienione-zasady-marihuana-medyczna-marihuana

Stanowe regulatory do spraw marihuany rozważają zasady, które ograniczą ilość THC znajdującą się w produktach spożywczych, w związku z dwoma ostatnimi wypadkami z udziałem takich produktów.

Marijuana Enforcement Division, które nadzoruje sprzedaż marihuany w stanie, zaplanowało spotkanie na środę, aby przedyskutować i rozważyć rozsądne ilości aktywnego THC, które może znajdować się w detalicznych produktach marihuany.

Osoby zaproszone do wzięcia udziału w spotkaniu są przedstawicielami branży, właścicielami firm oraz zdrowia publicznego i funkcjonariuszami organów ścigania.

Niektórzy mają nadzieję na pojedyncze limity nałożone na produkty spożywcze zawierające konopie indyjskie, które obejmują szeroki zakres ciastek, ciasteczek, cukierków i napojów bezalkoholowych.

Zgodnie z prawem obowiązującym w Kolorado, 10 mg THC uważane jest za pojedynczą porcję. Obecnie produkty z marihuaną mogą zawierać maksymalnie 10 porcji THC (100 mg) w jednej sztuce.

Nacisk na surowsze limity pochodzi w związku z dwoma ostatnimi zgonami, w których duży potencjał podejrzenia odgrywa czynnik produktów spożywczych zawierających marihuanę.

„Mieszkańcy Kolorado przyzwyczajeni są do zjadania całego ciastka. Przyzwyczajeni są do zjedzenia całego brownie,” powiedział Christian Sederberg, prawnik, który pracował nad Poprawką 64 i który jest członkiem grupy, która zbierze się w środę.

„Musimy ułatwić sprawę konsumentom, aby zrozumieli czym jest produkt, i że gwarantuje on im bezpieczeństwo.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.