Health Canada, medyczna marihuana, stary program MMAR

lekarze-i-medyczna-marihuana-przepisywanie-medycznej-marihuany-przez-lekarzy

Pacjenci, którzy nadal uprawiają medyczną marihuanę w ramach starego programu MMAR byli już kilkukrotnie ostrzegani, aby zniszczyć swoje uprawy do końca miesiąca, albo spotkaja się z ewentualną represją.

Health Canada wyjaśnia, że pacjenci, którzy nie zastosują się do nadchodzących zmian w przepisach dotyczących marihuany mogą stać się celem organów ścigania.

Departament ujawnił również, że nowe przepisy MMPR zostały zmienione, i wymagaja teraz od pacjentów starego programu, aby w formie pisemnej wyrazili, że spełniają wymogi przejścia.

„Jeśli uczestnicy programu nie powiadomią Health Canada o spełnianiu wymogów, departament powiadomi organy ścigania. Departament będzie również kontynuować współpracę z policją i będzie dostarczajł informacje potrzebne do ochrony bezpieczeństwa publicznego, stosowanie do sytuacji.”

Pacjenci mają czas do końca miesiąca, aby powiadomić, że nie posiadają marihuany uzyskanej od MMAR. Osoby, które zostały upoważnione do uprawy w ramach starego projektu muszą również potwierdzić, że zaprzestali produkcji, mówi oświadczenie.

„Produkcja marihuany w domu lub mieszkaniu będzie nielegalna… jedynym prawnym źródłem marihuany będą licencjonowani producenci, którzy uprawiają ją w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach spełniających wymogi jakościowe.”

Ale pacjenci i zwolennicy wyrazili liczne obawy związane z nowym programem, ich odpowiedź natychmiast trafiła do departamentu.

B.C. Działacz, Dana Larsen napisała w piątek:

„Health Canada pokazuje, dlaczego nie nie można ufać im działaniu „w najlepszym interesie Kanadyjczyków”, którzy potrzebują leków na bazie konopi!”

Larsen, dyrektor przychodni w Vancouver mówi, że zorganizuje protest wobec nowych przepisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.