Sposób w jaki Floryda egzekwować będzie prawo do medycznej marihuany

medyczna-marihuana-floryda

Wyborcy na Florydzie głośno i wyraźnie wygłaszali swoje zdanie dotyczące medycznej marihuany, co zaowocowało zatwierdzeniem jej przez 71% wyborców.

Zatwierdzono Amendment 2, co oznacza, że medyczna marihuana jest od teraz legalna na Florydzie.

Florida Sheriff’s Association, grupa, która nie do końca popiera legalizację marihuany, mówi, że wciąż ma obawy i żyje nadzieją, że ustawodawca ich wysłucha.

„Nie sądziliśmy, że to się stanie… Uważamy, że nie powinno być takiej ustawy w konstytucji naszego stanu,” powiedział prezes FSA, Jerry Demings, szeryf Orange County. „Skoro jednak tak już się stało, chcemy mieć pewność, że z dniem, w którym oficjalnie wejdą przepisy, wszystkie produkty zawierające medyczną marihuanę będą odpowiednio opakowane i wyglądać będą tak, że jeśli wpadną w ręce nieodpowiednich, czy nieświadomych osób, w tym dzieci to nic się nie stanie.”

Zwolennicy zgadzają się co do kolejnej kwestii – organy ścigania powinny mieć miejsce przy stole, gdy Amendment 2 będzie realizowana.

Założyciele Medical Marijuana Business Association, Jeff Sharkey i Taylor Biehl uważają, że głos szeryfa powinien być wysłuchany.

„Absolutnie. Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne muszą brać udział w tego typu inicjatywach,” powiedział Sharkey.

Ostatnie badania wskazują, że sprzedaż marihuany osiągnie ponad milion dolarów sprzedaży w ciągu najbliższych trzech lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.