Imperious Expo w Phoenix, Arizona

Imperious Expo odbędzie się w dniach 12 i 13 kwietnia w Phoenix, Arizona.

Po przejściu Question 2, niewiele konferencji oraz wydarzeń pojawiło się w obszarze Nevada, ale w Arizonie zaplanowano drugie Imperious Expo. Biorąc pod uwagę przejście Prop 64 w Kalifornii, Arizona posiada najlepszy rynek dla medycznej marihuany w USA.

Imperious Expo koncentruje się na rozwijaniu działalności na potrzeby medycznych i przemysłowych konopi, a nie wyłącznie na rekreacyjnym handlu. Na wydarzeniu będzie również wiele prelegentów, którzy pomogą uczestnikom zorientować się na temat informacji, które trzeba spełnić aby budować i rozwijać zyski oraz biznes związany z branżą.

Imperious Expo jest jedną z wiodących na skalę międzynarodową konferencją dotyczącą cannabis, z naciskiem na branże przemysłowe i medyczne.

Eksperci będą prezentować takie tematy jak uprawa, uprawa, ubezpieczenie, kwestie prawne, licencjonowanie, zrównoważony rozwój, woda i inne.

Z całą pewnością, jest to wydarzenie, którego nie możesz przeoczyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.