Gordon Ramsay i cannabis

Nie ma wątpliwości, że znasz sławnego szefa kuchni jakim jest Gordon Ramsay, gwiazda reality show, która uczy gotować ludzi na całym świecie.

Jego obecne show, Hotel Hell, to seria w której Ramsay odwiedza wiele walczących z życiem matek oraz firm, które sobie nie radzą, pomagając obrócić ich perspektywy i sprawiając, że wspomniane przedsiębiorstwa stają się sukcesem.

W jednym z odcinków, Ramsay odwiedza hotel w stanie Oregon, który prowadzony jest przez kochającego cannabis mężczyznę o imieniu Richard, który woli być nazywany „Pa Butt”.

Oczywiście, jeśli chodzi o media, główna postać opiera się zawsze na najgorszym stereotypie – i tak jest również w tym przypadku. Od chwili, gdy tylko Ramsay dociera na miejsce aż po sam koniec, Richard pokazywany jest w świetle zwykłego ćpuna.

Można powiedzieć, że cały odcinek to tania komedia, gdzie Ramsay gra i mówi, że kocha świeże zioła (i zachowuje się jakby nie wiedział jak pachnie marihuana).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.