Gordon Ramsay i cannabis

Gordon Ramsay i cannabis, HolenderskiSkun, Holenderski Skun

Nie ma wątpliwości, że znasz sławnego szefa kuchni jakim jest Gordon Ramsay, gwiazda reality show, która uczy gotować ludzi na całym świecie.

Jego obecne show, Hotel Hell, to seria w której Ramsay odwiedza wiele walczących z życiem matek oraz firm, które sobie nie radzą, pomagając obrócić ich perspektywy i sprawiając, że wspomniane przedsiębiorstwa stają się sukcesem.

W jednym z odcinków, Ramsay odwiedza hotel w stanie Oregon, który prowadzony jest przez kochającego cannabis mężczyznę o imieniu Richard, który woli być nazywany „Pa Butt”.

Oczywiście, jeśli chodzi o media, główna postać opiera się zawsze na najgorszym stereotypie – i tak jest również w tym przypadku. Od chwili, gdy tylko Ramsay dociera na miejsce aż po sam koniec, Richard pokazywany jest w świetle zwykłego ćpuna.

Można powiedzieć, że cały odcinek to tania komedia, gdzie Ramsay gra i mówi, że kocha świeże zioła (i zachowuje się jakby nie wiedział jak pachnie marihuana).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.