Odmiana Island Sweet Skunk

Island Sweet Skunk to tropikalna sativa. Przyjazna, ale mocna – idealne, relaksujące doświadczenie. Wielu konsumentów mówi, że odmiana ta pozwala na lepsze skupienie, podniesienie energii psychicznej, a także jest dobrą alternatywą dla porannej filiżanki kawy.

Island Sweet Skunk, wyhodowana została w Kanadzie. Odmiana ta jest szczepem uspokajającym, który zapewnia łagodną stymulację umysłu. Island Sweet Skunk jest mniej energetyczna niż czysta sativa, ale jest idealnym wyborem zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych.

Podobnie jak jej matka Skunk No. 1, Island Sweet Skunk może być dosyć mocna. Poziom THC często wynosi w niej od 16 do 25%. Próbki osiągające ponad 22 procent prawdopodobnie będą zbyt silne nawet dla regularnych użytkowników.

Zapach jest tym co tak naprawdę kusi wielu konsumentów. Jak sama nazwa wskazuje, odmiana ta ma słodki, ale ostry i lekko kwaśny aromat. Przypomina tropiki sprawiając, że nos jak i kubki smakowe odchodzą chwilowo na wakacje. Silna ziemista baza sprawia, że smak i zapach są jeszcze bardziej atrakcyjne. Odmiana ta może również posiadać wysoki poziom zapachu piżmowego terpenu nazywanego mircenem, który znajduje się również w mango.

Ostatnie badania wskazują, że mircen jest co najmniej częściowo odpowiedzialny za działanie uspokajające niektórych odmian cannabis. Ten terpen ma właściwości rozluźniające mięśnie, a także może zwiększać zdolność THC do docierania do mózgu. Oznacza to, że mimo iż odmiana posiada egzotyczny, tropikalny aromat, to może również zapewniać mocne i psychoaktywne doświadczenie. Island Sweet Skunk nie jest uważana za najlepszy środek uspokajający, jak odmiany indica, ale terpeny zawarte w niej wskazują, że można spodziewać się pewnej relaksacji ciała i poczucia spokoju.

Mimo, że niektórzy ludzie mogą uważać, że odmiana ta jest dobrym zamiennikiem porannej kawy, raczej należy spodziewać się po niej spokojnego uczucia skupienia i jasności, niż gonitwy w głowie. Jednakże, doświadczenie jest nadal wystarczająco mocne, aby złagodzić ból i zapewnić ulgę w fizycznym stresie.

Masz kłopoty z koncentracją? Island Sweet Skunk znane jest z poprawiania uczucia skupienia. Odmiana ta jest idealnym wyborem dla osób, które mają przed sobą wiele zadań do wykonania. Pomaga uspokoić umysł i realizować listę spraw.

Medyczni pacjenci sięgają po Island Sweet Skunk w celu złagodzenia takich schorzeń jak przewlekłe zmęczenie i depresja. W przypadku osób z ADD i ADHD, odmiana również okaże się pomocna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.