Twórca Blue Moon rozpocznie produkcję piwa cannabis

Twórca Blue Moon rozpocznie produkcję piwa cannabis tej jesieni.

Twórcy Blue Moon planują wypuścić nowy rodzaj piwa cannabis, które dostępne będzie już tej jesieni.

Teraz, gdy legalizacja cannabis szybko rozprzestrzenia się po USA, marihuana jest znacznie bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to oczywiście, że firmy produkujące alkohol, a w szczególności firmy piwowarskie, widzą, że ich zyski znacznie spadają. Niektórzy próbują walczyć ze zmieniającą się sytuacją głośno przedstawiając swoje stanowisko na temat marihuany.
Inni, zaprzestali walki, a zamiast tego interesują się potencjalnym i nowym rynkiem, który ma wiele możliwości.

Producent Blue Moon jest zdecydowanie w tej drugiej grupie – właściciel planuje wydać swoje własne piwo cannabis tej jesieni.

Piwo cannabis nie zawiera alkoholu (prawo federalne tego zabrania), naśladuje jedynie efekty prawdziwego piwa. Jest to oczywiście możliwe dzięki użyciu różnych formuł cannabis.
W sumie zostaną wydane trzy różne odmiany piwa.

Najpierw piwo jesienią pojawi się w Kolorado. Ostatecznie MillerCoors (firma produkująca Blue Moon) ma nadzieję, że ich piwo z cannabis będzie dostępne we wszystkich miejscach, gdzie legalna jest rekreacyjna marihuana.

„Wszystko obraca się wokół warzenia naprawdę wielkich produktów, którzy piją prawdziwi piwosze,” mówi Keith Villa, szef Blue Moon.
„Po prostu zmieniasz piwo z alkoholem na nasz produkt – nic prostszego”. Ich piwo z marihuaną różni się od innych piw dostępnych na rynku, ponieważ zamiast wyraźnego smaku marihuany, skupia się bardziej na dostarczeniu efektów.

Formuły cannabis stosowane w każdym napoju mogą indukować różne rodzaje haju. Jeden na przykład może wywołać euforię, a drugi uspokoić. Nie wiem jak wy, ale my jesteśmy zachwyceni taką nowością. Szkoda tylko, że napój nie załapie się na tegoroczny sezon grillowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.