Haki, które musi znać każdy palacz marihuany

Większość tego, co wiesz o trawce, uczysz się w miarę upływu czasu. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nie możesz odkryć kilka wskazówek i przydatnych trików. Nie tylko istnieje więcej niż jeden sposób na palenie marihuany, ale również znajduje się ona w wielu formach, z których możesz równie skutecznie korzystać. Niezależnie od tego, czy jesteś geniuszem czy też świat ten jest dla ciebie zupełnie nowy, poniżej kilka pomocnych wskazówek.

1. Inhalowanie bez kaszlu.

Zamiast wdychać bezpośrednio, wypełnij usta dymem, a następnie weź głęboki wdech. W ten sposób pali się o wiele łatwiej i prawdopodobnie ani razu nie kaszlniesz mimo spalenia całego jointa.

2. Rolowanie jointa.

Rolowanie jointa może być trudniejsze niż na to wygląda. Ale to dobrze; twoje umiejętności poprawiają się z każdym kolejnym jointem, którego rolujesz. Jednak wiadomością, którą warto przekazać w tym podpunkcie jest to, abyś postawił na dobrej jakości materiały i akcesoria, co bardzo ułatwi cały proces.

3. Kief.

Jeśli jeszcze nie wiesz, kief jest skoncentrowaną formą marihuany. Kief zawiera również duże ilości THC. Jeśli chcesz trochę zapalić i być na haju, wszystko czego potrzebujesz to młynek. Umieszczając monetę w młynku możesz zmaksymalizować kief… zaciekawiony?

4. Granulki kiefu.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby zrobić granulki kiefu w domu, istnieje na to bardzo łatwy sposób. Weź dwie kredki, kartkę papieru, kief i nożyczki.

• Wytnij pasek papieru o szerokości 5 cm i 15 cm i obwiń go dookoła jednej kredki.
• Weź kawałek taśmy, lub czegoś podobnego i przyklej na papierze – tak, aby się nie rozkładał, utworzy się wtedy mały tunel z papieru, który należy wypełnić kiefem.
• Wypełnij tunel kiefem za pomocą kredek, naciskając przy użyciu dużej siły.
• Zanim się zorientujesz, staniesz się posiadaczem suchych granulek kiefu.

5. DIY dab.

Zawsze chciałeś zapalić dab, ale nie wiedziałeś, gdzie go znaleźć? Nie ma problemu, możesz zrobić dab w domu. Możesz użyć do tego granulek kiefu lub regularne pąki marihuany. Potrzebna będzie również prostownica do włosów i papier do pieczenia.

Na początek, złóż na pół kawałek (10x10cm) papieru do pieczenia i umieść na nim marihuanę. Następnie złożony papier umieść pomiędzy rozgrzaną prostownicą i naciśnij najmocniej jak tylko potrafisz przytrzymując zamkniętą prostownicę przez 5 – 10 sekund.

6. Korzystanie z urządzeń AVB, kiedy nie masz marihuany.

AVB oznacza już wypalone za pomocą waporyzatora pąki. Można wiele zrobić z resztkami oparów, przy zastosowaniu oleju kokosowego i canna-masła. Możesz też je zapalić, ale prawdopodobnie nie będzie to smakować najlepiej no i nie wywoła uczucia haju. Więc, następnym razem, kiedy zabraknie ci marihuany, zastanów się nad dobrym wykorzystaniem tego, co ci zostało w waporyzatorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.