Aplikacja na telefon, która pomoże ci znaleźć ulubioną odmianę

W ciągu ostatniej dekady, zapotrzebowanie a marihuanę naprawdę wzrosło, a w tym samym momencie na rynku pojawiły się tysiące nowych odmian. W przypadku konsumentów zarówno medycznych, jak i rekreacyjnych, trudnością może okazać się wybranie odpowiedniej odmiany. Na szczęście, technologia idzie w parze z rosnącym trendem. Nowa aplikacja, Budbo, poinformuje cię dokładnie, jakich odmian należy spróbować i gdzie je możesz znaleźć.

Z Budbo znalezienie odpowiedniej marihuany staje się jeszcze łatwiejsze!

Do tej pory, żadna strona o cannabis nie dostarczała konsumentom niestandardowych zaleceń dotyczących odmian. Chociaż zarówno medyczny jak i rekreacyjni użytkownicy mogą uzyskać informacje w internecie, nie zawsze ich indywidualne potrzeby są spełnione. Budbo posiada trzy główne funkcje, które pomagają znaleźć idealną odmianę.

• Budbo umożliwia przesuwanie w lewo lub w prawo dopasowując produkty i odmiany, które pasują do tego, czego szukasz. Coś jak Tinder, tyle że do cannabis, Budbo śledzi twoją lokalizację i pokazuje ci jakie odmiany możesz kupić w pobliżu. Po prostu stuknij w zdjęcie, aby zobaczyć szczegóły odmiany, takie jak cena, odległość, efekty i ewentualne objawy.

Podoba ci się to co widzisz? Wystarczy przesunąć w prawo, aby wybrać produkt, lub w lewo jeśli chcesz zobaczyć kolejny. Wszystkie twoje wybory zostaną później zapisane, co pozwoli ci do nich wrócić i wybrać coś, co odpowiada twoim wszystkim potrzebom i preferencjom.

• Pacjenci medycznej marihuany z pewnością docenią charakterystyczną cechę Budbo, która pozwala konsumentom na sortowanie odmian w oparciu o szczególne cechy i sposoby leczenia. Możesz wybrać jakiego rodzaju doświadczenie szukasz, od relaksu po euforię i wyzwolenie kreatywności.

Po znalezieniu idealnego dopasowania, Budbo poinformuje cię, które sklepy blisko ciebie posiadają ten konkretny produkt. Oznacza to, że za każdym razem znajdujesz to, czego konkretnie chcesz. Po dostrzeżeniu czegoś smacznego wystarczy, że przejdziesz do mapy, aby znaleźć współrzędne najbliższego miejsca, w którym kupisz produkt.

Aplikacja umożliwia również wyświetlanie danych w czasie rzeczywistym, dane te dotyczą między innymi tego, jakie odmiany są popularne w danym obszarze. To sprawia, że Budbo jest użytecznym narzędziem merchandisingowym, dając sprzedawcom możliwość magazynowania produktów, z których zadowolona jest baza klientów.

• Katalog globalnych odmian Budno pozwala na przeglądanie szerokiego zakresu odmian cannabis. Odmiany są sprawdzane i oceniane przez innych fanów cannabis, dostarczając informacji na temat ogólnego doświadczenia każdego z produktów.

Po znalezieniu interesującej odmiany wystarczy dotknąć przycisku „lokalizacja”, aby znaleźć najbliższy punkt dostępu. Budno jest najłatwiejszą aplikacją służącą do idealnego znajdowania szukanej odmiany.

Budbo jest aplikacją dostępną do bezpłatnego pobrania zarówno na urządzeniach, które obsługują iOS jak i Android. Aby dowiedzieć się więcej i pobrać aplikację, wystarczy wejść na stronę budbo.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.