nasiona marihuany, konopi

Rodzice promują korzyści medycznej marihuany

Rodzice promują korzyści medycznej marihuany na konferencji w Pittsburghu.

Pittsburgh – Zmagania jednej z rodzin pomogły zainspirować do nagrania filmu dokumentalnego na Netflix i stworzenia nowych badań, które uratowały życie na University of Pennsylvania.
W innej rodzinie jest dziecko cierpiące na ciężką chorobę, a którego życie zmieniły olejki cannabis i które już nie potrzebuje wyniszczających leków i antybiotyków.

Jeszcze inna rodzina skutecznie zakwestionowała Mexican Department of Health w sądzie w sprawie swoich praw odnośnie medycznej marihuany.

Wszystkie trzy rodziny były obecne podczas panelu dyskusyjnego Cannabis and Children podczas pierwszej światowej World Medical Cannabis Conference w Pittsburgh.

Trzy rodziny z dziećmi o specjalnych potrzebach rozmawiały o tym, w jaki sposób codzienne dawkowanie oleju z cannabis (odnośnie dzieci) poprawia jakość ich życia.

„Tak, dzieci używają marihuany” – powiedział Andrew Hard, dyrektor generalny CMW Media, który moderował godzinny panel. „Marihuana działa na nie świetnie, a także jest zbawienna dla ich zdrowia. Tak, może to być nieco kontrowersyjna sprawa, ale tak, jest to słuszna sprawa – co do tego nie mamy wątpliwości.”

tanie nasiona konopi, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny
najlepsze nasiona marihuany, konopi, thc


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.