Jak marihuana pomaga w problemach ze snem

W zasypianiu mogą szczególnie pomóc dwie substancje chemiczne znajdujące się w marihuanie. Po pierwsze kannabidiol, CBN, który zapewnia najbardziej uspokajające właściwości oraz tetrahydrokannabinol, czyli THC, który również zapewnia ulgę w przypadku dolegliwości związanych ze snem, o ile monitorujemy jego wpływ na stany lękowe.

Odmiany indica znane są ze swojej zdolności pomagania pacjentom uzyskiwania spokojnego snu. Podczas gdy drugi pierwotny rodzaj marihuany, sativa, zapewnia podnoszące na duchu i energetyczne odczucia – odmiany indica dają relaksujące i uspokajające efekty. Pacjenci, dla których 100% odmiany indica są zbyt sedatywne, powinni sięgać po odmiany hybrydowe, które równoważą efekty tych dwóch odmian.
Marihuanę możesz używać w leczeniu bezsenności na wiele sposobów. W zależności od miejsca zamieszkania możesz uzyskać dostęp do rzeczy takich jak czyste pąki marihuany, kapsułki czy artykuły spożywcze. Leki nasenne występują zwykle tylko w tabletkach, a marihuanę możesz wybrać w dowolnej formie tak, by dopasować ją do swojego stylu życia.

Nie wszyscy pacjenci całkowicie zastępują tabletki nasenne marihuaną. Niektórzy stosują ją w połączeniu z mniej intensywnym lekiem, aby uzyskać efekt, którego potrzebują. Ale jeśli zdecydujesz się na jednoczesne stosowanie leków nasennych i marihuany, powszechne efekty uboczne między dwoma lekami – takie jak senność – mogą się nasilać.

Podobnie jak w przypadku przyjmowania nowych leków, przed rozpoczęciem przyjmowania marihuany należy porozmawiać z lekarzem. Jeśli twój lekarz nie chce lub nie może ci pomóc, istnieją licencjonowani lekarze cannabis, którzy z pewnością ci pomogą. Za pomocą kilku kliknięć możesz znaleźć odpowiednią praktykę i umówić się na spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.