Marihuana, która nie niszczy zębów

Jeśli chodzi o zdrowie jamy ustnej, niektóre rodzaje marihuany promują je lepiej niż inne. Każde państwo ma inne przepisy dotyczące tego, co mogą sprzedawać apteki, więc niektóre z wymienionych produktów mogą nie być dostępne w twoim miejscu zamieszkania.

Jakikolwiek nie byłby to rodzaj marihuany, ta która nie wchodzi w bezpośredni kontakt z twoimi ustami, najmniej prawdopodobnie spowoduje jakiekolwiek problemy ze zdrowiem jamy ustnej – leki jak pigułki, plastry i artykuły zastosowania miejscowego. Mimo, że marihuana w pigułkach i plastrach może wchodzić w delikatny kontakt z ustami, zapewnia łagodniejsze efekty.

Kolejnym rodzajem marihuany, który sprawdzi się jeśli szczególnie dbamy o zdrowie jamy ustnej jest prawdopodobnie palenie lub wapowanie. Palenie polega na doprowadzaniu gorącego i suchego powietrza do ust, więc pamiętaj pić wodę, jeśli się na to zdecydujesz. Wapowanie wykorzystuje parę, która nie odwadnia jamy ustnej, ale nadal może zawierać jakieś toksyny związane ze zwęglaniem.

Jeśli słyszałeś kiedykolwiek o produktach spożywczych z medyczną marihuaną, z pewnością wiesz, że najczęściej występują one w formie deserowej. Produkty spożywcze takie jak klasyczne „ciasteczko z marihuaną”, zawierają tony cukru, który kochają bakterie zawarte w jamie ustnej. Jednak bardziej słone przekąski z mniejszą ilością cukru mogą zapewnić mniejsze potencjalne uszkodzenia twojej jamy ustnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.