Jak Ukryć Efekty Marihuany

Ok, więc jesteś na haju i boisz się, że wszyscy naokoło się o tym dowiedzą. Dobra wiadomość jest taka, że ​​prawdopodobnie to nieprawda. Niemniej jednak, jeśli chcesz zamaskować swój haj, musisz pamiętać o kilku rzeczach: pachniesz trawą, ledwo otwierasz oczy i od ponad minuty śmiejesz się z pająka siedzącego w kącie. Zapanuj nad tym!

• Zrób coś z zapachem

Jest wiele rzeczy, które można zrobić, aby usunąć, a przynajmniej ukryć zapach spalonej marihuany. Aby pozbyć się zapachu odzieży, możesz na przykład użyć wody kolońskiej, perfum, Fabreeze lub dezodorantu w sprayu. Nie przesadzaj jednak.

Twoje dłonie również będą prawdopodobnie cuchnąć trawą, podobnie jak oddech, więc pamiętaj o używaniu balsamów i miętówek, gdy jesteś w podróży i myj zęby, gdy tylko jest to możliwe, aby odświeżyć oddech i uniknąć przebarwień.

Jeśli chcesz ukryć zapach marihuany unoszący się w powietrzu, rozważ zastosowanie wentylatorów, świec lub oczyszczaczy powietrza.

• Otwórz oczy

Używanie konopi indyjskich może spowodować spadek ciśnienia wewnętrznego oka, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych w oku (lub zaczerwienionych/przekrwionych oczach). Chociaż jest to świetne dla osób cierpiących na jaskrę, może to być dość duże utrapienie dla tych z nas, którzy po prostu chcą po prostu sobie zapalić. Na szczęście czerwone oczy można szybko okiełznać za pomocą niewielkiej ilości Visine lub innych wybielających kropli do oczu (które zawierają specjalne substancje chemiczne zmniejszające rozmiar naczyń krwionośnych). Należy jednak pamiętać, że nadmierne używanie tych produktów może powodować rozwój tolerancji, a nawet może prowadzić do przekrwienia z odbicia lub przewlekłego efektu czerwonych oczu.

Teraz, gdy uporałeś się z czerwienią, przestań mrużyć oczy! Dzieje się tak, ponieważ marihuana rozszerza źrenice, czyniąc oczy bardziej wrażliwymi na światło, ale może też być dowodem na to, że paliłeś marihuanę. Jedną z opcji jest założenie okularów przeciwsłonecznych podczas następnej przygody, ale to też może być oczywistą wskazówką. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby przestać mrużyć oczy po paleniu marihuany, jest ćwiczenie nie mrużenia oczu (w pojedynkę), aby być przygotowanym na następny czas.

Wyluzuj…

Możesz podjąć wszelkie właściwe kroki, aby usunąć wrażenie upalenia, ale jeśli nadal zachowujesz się na haju, to wszystko może być na nic. Oto niektóre z najczęstszych rzeczy, które możesz zrobić, które mogą zdradzić fakt, że jesteś na haju i co możesz zrobić, aby sobie pomóc.

• Niekontrolowany śmiech

Bycie naćpanym przypomina trochę komika w głowie, który komentuje wszystko, co cię otacza. I chociaż ten komik jest prawdopodobnie zabawny, reszta z nas, która go nie słyszy, może nabrać podejrzeń co do twojego samopoczucia. Jeśli znajdujesz się w miejscu publicznym, postaraj się ograniczyć chichot do minimum.

• Łatwo zapominasz o rzeczach

Ludzki mózg łaknie wydajności, a przechowywanie wspomnień nie jest inne. Pamiętamy tylko rzeczy, które nasz hipokamp uważa za ważne, aby ułatwić bardziej usprawniony proces myślenia. Kiedy THC wchodzi w interakcję z hipokampem, zasadniczo przejmuje kontrolę nad procesem tworzenia pamięci, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że zapomnisz o swojej myśli w środku zdania. Możesz zmniejszyć prawdopodobieństwo zapomnienia rzeczy, gdy jesteś na haju, ćwicząc gry pamięciowe i wizualizując swój proces myślowy.

• Stawanie się niezwykle filozoficznym

Używanie marihuany powoduje rozbieżne myślenie lub zdolność do tworzenia dalekosiężnych połączeń z pozornie niezwiązanych ze sobą pojęć. Chociaż bez wątpienia jest to powód, dla którego tak wielu artystów i kreatywnych myślicieli przypisuje konopie indyjskie za swoją pracę, jest to również powszechna oznaka świeżo upalonego mózgu.

• Nadmierne jedzenie

Jedzenie nie tylko smakuje lepiej, gdy jesteśmy naćpani, ale także ból pełnego brzucha wydaje się nam umykać. Głód pokarmowy jest silny, gdy jesteś na haju i może być również pewną oznaką niedawnej sesji palenia. Unikaj przejadania się, gdy jesteś na haju, spożywając małą przekąskę przed paleniem, a następnie pij dużo wody, aby powstrzymać apetyt na kilka godzin.

• Przyklejenie do kanapy

Silne odmiany indica mają głęboki wpływ na organizm, przez co sam pomysł ćwiczeń wydaje się wyczerpujący. Ale jeśli chcesz, aby ludzie wokół ciebie wierzyli, że nie, musisz się trochę wysilić – wystarczy troszeczkę, aby Twoja krew zaczęła krążyć. Poza tym poczujesz się o wiele lepiej po tym, jak na chwilę zejdziesz z kanapy, przysięgam.

Bycie na haju jest niesamowite, ale czasami lepiej jest trzymać haj w ukryciu. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki ci w tym pomogą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.