Sposoby Na Wyższy Poziom Energii

5 nawyków, które pomogą ci zachować wyższe poziomy energii.

Twoja wydajność jest w dużej ilości zależna od twojej staminy. Oto jak możesz zwiększyć swoje poziomy energii każdego dnia.

Energia jest najważniejszym czynnikiem, jeśli chodzi o wykonanie różnych rzeczy. Twoje poziomy energii zależą od wielu aspektów. Niektóre są oczywiste, jak poziomy snu, podczas gdy inne są bardziej skomplikowane, takie jak otaczanie się ludźmi, którzy cię inspirują.

Na szczęście poziom energii można zwiększyć, jeśli popracujesz nad kilkoma nawykami.

Scott Young, ekspert w sprawie wydajności i uczenia się, skompilował listę jednych z najbardziej pomocnych nawyków, które możesz wprowadzić do swojego życia, aby być bardziej energicznym oraz produktywnym. Oto 5 naszych ulubionych:

• Idź wcześnie do łóżka

Najbardziej oczywista rada jest również najważniejsza. Jeśli nie masz wystarczającej ilości snu, zwiększa to twoje szanse na mniej produktywne dni. Siedem do ośmiu godzin snu jest zalecaną ilością snu, aby pozostać w pełni energii.

• Przeznacz swoje poranki na wykonywanie najtrudniejszych zadań

Podczas gdy niektórzy ludzie pozostawiają najważniejsze zadania na noc, prawdopodobnie nie jest to spowodowane ich własnym wyborem. Ograniczenia czasowe, żonglerka różnymi zdaniami oraz presja mogą zmusić cię do wykonywania ważnych zadań późno wieczorem.

Young uważa, że wykonywanie najważniejszych zadań w ciągu pierwszych 4 godzin dnia pracy jest ważne, ponieważ kształtuje resztę dnia i sprawia, że ​​czujesz się spełniony.

• Inwestuj w dobrych przyjaciół

Przyjaciele mają na ciebie pozytywny wpływ, zwłaszcza jeśli rozmowy z nimi mogą sprawić, że poczujesz przypływ energii i inspiracji. Skoncentruj się na tych rodzajach przyjaźni, te, które sprawiają, że czujesz się, jakby jest dwukierunkowy związek, w którym czujesz się słyszany, ale także słuchasz.

• Planuj 20-minutowe drzemki

Mimo, że znalezienie czasu na drzemkę może być uważane za prawdziwy luksus, badania dowodzą, że drzemki posiadają pewne korzyści poznawcze i że mogą zmotywować cię do ukończenia wielu zadań w ciągu dnia. Najważniejszym aspektem drzemek jest ograniczenie ich do 20 minut, uniemożliwiając im stanie się długim snem.

• Ćwicz codziennie

Chodzenie na siłownię każdego dnia brzmi jak wielki wysiłek, zwłaszcza jeśli nie jesteś w zwyczaju tego robić. Young zaleca wykonywanie pompek, przysiadów i innych rodzajów ćwiczeń, które możesz łatwo wykonywać odchodząc na chwilę od biurka. Oprócz tego, oczywiście warto od czasu do czasu pojawić się na siłowni, czy na zajęciach fitness.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.