Wzrost produkcji konopi

Dramatyczny wzrost zwiększenia produkcji konopi popycha do legalizacji.

Krajowa hodowla konopi rozprzestrzenia się pomimo prawnych wyzwań.

Liczba producentów konopi w 10 największych stanach uprawiających konopie podwoiła się w okresie od 2016 do 2017 roku, co najprawdopodobniej napędzane było łagodnymi przepisami stanowymi i akceptacją produktów zarówno CBD jak i konopnych.

Te 10 stanów od odnotowało również wzrost liczby akrów licencjonowanych na uprawy konopi o 140 procent. Mimo iż nowoczesny przemysł konopny w USA jest stosunkowo nowy, coraz więcej stanów wykazuje gotowość do objęcia przemysłu. Najlepsi producenci w kraju, na przykład Kentucky i Kolorado, zarejestrowały ponad 81 procentowy wzrost wśród gruntów konopi w 2016 roku, ale tylko 64 procent w 2017 roku, a Oregon, Vermont i Tennessee potroiło produkcję konopi.

Wielu konwencjonalnych rolników przechodzi obecnie na konopie, jako na dywersyfikację upraw, a w stanach poza Kolorado i Kentucky (które również kontynuowały ekspansję produkcji) średni areał konopi wzrósł z 374 w 2016 roku do 1,787 w 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.