Zanieczyszczenie źródeł białka metalami ciężkimi

piekna-zielona-roslina-marihuany

Niezależne testy wykazały, że większość białkowych proszków ryżowych zawiera duże ilości toksycznych metali ciężkich, takich jak ołów, arsen i rtęć, coś o czym najwyraźniej wiodące marki wiedziały bardzo dobrze, ale zgodziły się spróbować zredukować dopiero po publicznym ujawnieniu tych danych przez media.

Nasiona konopi również zostały przetestowane pod względem ołowiu, arsenu i rtęci. Wyniki?
„Poniżej wykrywalnym”, czyli „zero”. Nasiona konopi pokonały wszystkie znane źródła białka.

Białkowy proszek konopny wytwarzany jest bez obróbki chemicznej i wymaga tylko prostych mechanicznych procesów i filtrowań. Jest zatem pełnowartościowy, zawiera nawet 50-60% białka, zachowuje także wszystkie niezbędne składniki potrzebne dla prawidłowych procesów trawiennych i przyswajalnych. Konopie doskonale nadają się do zawarcia w diecie każdego z nas:

– Nigdy nie były raportowane jako źródło alergii.
– Są organiczne i wolne od GMO.
– Jest to jedyna roślina tworząca i zachowująca białko w postaci edestyny i albuminy. – Są to formy, które ludzkie ciało wykorzystuje dla białek we krwi i systemu – immunologicznego, a zatem jest łatwo rozpoznawalne i przetwarzane przy użyciu minimalnych ilości energii.
– Nie zawiera enzymów inhibicji.

Niezależnie od tego, ile białka zawiera proszek, jeśli Twoje ciało nie może wchłonąć go do swoich komórek i/lub powoduje uszkodzenie ciała, stratą czasu jest spożywanie go.

Połączenie w konopi wysokiej jakości strawnego białka edestyny i albuminy z naturalnie występującym błonnikiem, ułatwia trawienie, a zero sodu daje organizmowi najlepszą możliwą szansę do wykorzystania dostarczanych składników odżywczych bez powodowania jakichkolwiek szkód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.