Zanieczyszczenie źródeł białka metalami ciężkimi

Zanieczyszczenie źródeł białka metalami ciężkimi, HolenderskiSkun, Holenderski Skun

Niezależne testy wykazały, że większość białkowych proszków ryżowych zawiera duże ilości toksycznych metali ciężkich, takich jak ołów, arsen i rtęć, coś o czym najwyraźniej wiodące marki wiedziały bardzo dobrze, ale zgodziły się spróbować zredukować dopiero po publicznym ujawnieniu tych danych przez media.

Nasiona konopi również zostały przetestowane pod względem ołowiu, arsenu i rtęci. Wyniki?
„Poniżej wykrywalnym”, czyli „zero”. Nasiona konopi pokonały wszystkie znane źródła białka.

Białkowy proszek konopny wytwarzany jest bez obróbki chemicznej i wymaga tylko prostych mechanicznych procesów i filtrowań. Jest zatem pełnowartościowy, zawiera nawet 50-60% białka, zachowuje także wszystkie niezbędne składniki potrzebne dla prawidłowych procesów trawiennych i przyswajalnych. Konopie doskonale nadają się do zawarcia w diecie każdego z nas:

– Nigdy nie były raportowane jako źródło alergii.
– Są organiczne i wolne od GMO.
– Jest to jedyna roślina tworząca i zachowująca białko w postaci edestyny i albuminy. – Są to formy, które ludzkie ciało wykorzystuje dla białek we krwi i systemu – immunologicznego, a zatem jest łatwo rozpoznawalne i przetwarzane przy użyciu minimalnych ilości energii.
– Nie zawiera enzymów inhibicji.

Niezależnie od tego, ile białka zawiera proszek, jeśli Twoje ciało nie może wchłonąć go do swoich komórek i/lub powoduje uszkodzenie ciała, stratą czasu jest spożywanie go.

Połączenie w konopi wysokiej jakości strawnego białka edestyny i albuminy z naturalnie występującym błonnikiem, ułatwia trawienie, a zero sodu daje organizmowi najlepszą możliwą szansę do wykorzystania dostarczanych składników odżywczych bez powodowania jakichkolwiek szkód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.