„Orgazm” każdego palacza marihuany

Jeśli mielibyśmy powiedzieć jedną rzecz, która jest uniwersalnym prawem na całym świecie to byłoby to, iż marihuana sprawia, że jesteś szczęśliwy. Oprócz tego, istnieje 10 rzeczy, które są orgazmem dla każdego użytkownika cannabis.

1. Próbowanie nowej odmiany.

Palenie tej samej odmiany może po pewnym czasie spowszednieć. Więc kiedy przychodzi czas na zapalenie czegoś nowego… to trochę jak seks, ale lepsze!

2. Odkrycie schowanej kiedyś marihuany, kiedy myślisz, że już nic nie masz.

Brak jakiegokolwiek towaru może sprawiać, że czujesz się przybity. Jednak moment, w którym znajdziesz schowaną kiedyś marihuanę – piękna sprawa.

3. Promocja.

Od czasu do czasu sklepy z marihuanę/ sklepy online oferują promocje. Odkrycie takiej promocji i kupienie swojej ulubionej odmiany za pół ceny daje bezcenne uczucie.

4. Patrzenie jak żywica znika, kiedy czyścisz akcesoria.

Czyszczenie ulubionego bongo lub fifki z pewnością nie należy do ulubionego zajęcia żadnego palacza. Ale podczas czyszczenia jest pewne przyjemne uczucie, kiedy wiesz, że będziesz palić z czystych akcesoriów.

5. Palenie ze świeżo wyczyszczonych akcesoriów.

Nie ma nic bardziej zniechęcającego niż palenie z brudnych akcesoriów. Jeśli chodzi o świeże i czyste – to inna historia. Nie tylko smak jest o wiele lepszy, ale też dym jest gładszy.

6. Zapach marihuany na mieście.

Jesteś na spacerze, cieszysz się swoim dniem i nagle czujesz zapach marihuany… Po uświadomieniu sobie, że jest to cannabis, podnieca cię sam aromat. Każdemu palaczowi zmiękną kolana!

7. Otwieranie nowej paczki marihuany.

Trudno powiedzieć, czy jest coś bardziej euforycznego niż zakup worka cannabis. Ostry zapach, piękne pąki…

8. Otwieranie młynka i podziwianie nagromadzonego kiefu.

Oczywiście, trochę czasu zajmie zebranie odpowiedniej ilości kiefu. Ale kiedy wreszcie nadejdzie czas… mmm… rozmarzyliśmy się!

9. Pierwszy kęs żywności podczas gastro.

Jedzenie to orgazm, bycie na haju to orgazm. Więc jeśli połączysz te dwie rzeczy to co powstanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.