Domowa mąka z marihuany

Zrobienie swojej własnej mąki z marihuany jest naprawdę bardzo łatwe:

Krok pierwszy – wybierz najlepsze pąki: aby wytworzyć możliwie najsmaczniejszą mąkę z marihuany powinieneś do tego wybrać jak najwięcej nasion i łodyg. Upewnij się, że są one suche! Pąki o wyższej jakości zwykle mają mniej łodyg i nasion, ale oczywiście możesz pracować na tym co już masz.

Krok drugi – zmiel to co masz: teraz czas na wyjęcie z szafki młynka do przypraw, do kawy czy jakiekolwiek inne urządzenie, które drobno zmieli marihuanę. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy rzemieślnik to zawsze możesz do tego celu użyć moździerza i tłuczka. Zmiel pączek do postaci, w której otrzymasz drobny proszek podobny do konsystencji mąki pszennej.

Krok trzeci – przechowywanie i stosowanie: umieść mąkę z marihuany w szczelnie zamkniętym pojemniku i przechowuj ją w chłodnym i ciemnym miejscu.

Jak korzystać z tej mąki?

Jedyne czego potrzebujesz, to odpowiednia inspiracja, możesz zastosować ją w praktycznie każdym daniu jakie sobie tylko wymarzysz! Poniżej kilka naszych inspiracji:
• poranne naleśniki lub gofry
(aby było w nich więcej zdrowego akcenty, posmaruj je masłem migdałowym i dodaj trochę owoców)
• wymieszaj ją z domową granolą
• zrób z niej batony (nie tylko zastąpią ci one posiłek do pracy, ale też zapewnią dodatkowy błonnik i substancje odżywcze w twojej diecie)
• dodaj ją do płatków owsianych lub do koktajli owocowych
(możesz dodawać ją do wielu zdrowych posiłków, jeśli nie masz nic przeciwko jej smakowi i konsystencji, np. do pieczonych warzyw)
• utwórz na jej bazie sos do sałatki.

Pamiętaj, że nie możesz stosować marihuany w miejscach publicznych, a zakaz ten obejmuje także spożywanie posiłków, które ją zawierają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.