Przechowywanie cannabis

Jeśli zależy ci na wysokiej jakości marihuany, musisz zacząć skupiać się na właściwych metodach przechowywania jej. Jest to naprawdę niezbędne.

Wyobraź sobie, że znalazłeś konkretną odmianę, która ci się podoba. Działa na ciebie rewelacyjnie i szybko trafia na listę twoich ulubieńców – tak bardzo, że postanowiłeś kupić więcej niż normalnie, tak na wszelki wypadek. Prawdopodobnie postąpiłeś zbyt pochopnie!

Ale cóż, gdy już wrócisz do domu dumny ze swoich zakupów z pewnością skierujesz się do lodówki. Następnie do szafki. I półki. Przyjrzysz się swojej kolekcji pojemników na drugie śniadanie…

I bardzo szybko w twojej głowie pojawi się oczywiste pytanie – Gdzie powinieneś przechowywać nadwyżkę marihuany?

Życie przez sekundę może wydać się skomplikowane. Ale wcale nie musi tak być.

Zatem, jak przechowywać poprawnie marihuanę? Różni się to w dużej mierze od osoby i istnieją dosłownie setki opinii na temat najlepszego sposoby przechowywania marihuany w jakiejkolwiek formie. Wybraliśmy najpopularniejsze metody, które wydają się nam być zarówno wypróbowane jak i prawdziwe. Cannabis może być przechowywane przez czas nieokreślony, czas zależy gównie od wybranej metody przechowywania i typu przechowywanego produktu.

• Pojemniki silikonowe: Ta metoda jest idealna jeśli chodzi o krótkotrwałe przechowywanie. Postaraj się wybrać pojemnik zbliżony do wielkości koncentratu, który masz zamiar przechowywać. Minimalizuje to ryzyko gromadzenia się wilgoci.

• Pojemniki zamykane hermetycznie: Jeśli chodzi o przechowywanie koncentratów przez okres do jednego miesiąca, najlepiej będzie jeśli owiniesz je w papier pergaminowy, a następnie umieścisz w szczelnym pojemniku zamykanym hermetycznie.

• Szklane słoiki: Szklane słoiki są również idealne – wszystko zależy od tego, co masz zamiar przechowywać. Produkty, które nie przyklejają się do szkła, dobrze reagować będą na zamknięcie w słoikach, które następnie można umieścić w suchym schowku lub w lodówce.

• Mrożenie: Jeśli chodzi o mrożenie, możesz oczywiście to robić, a koncentraty wytrzymają do roku czasu w zamrażarce, bez znaczącej utraty smaku i jakości. Będzie to wymagało jednak pewnej ostrożności podczas przygotowywania koncentratu do zamrożenia, ponieważ po pierwsze – trzeba usunąć nadmiar powietrza, aby zapobiec wilgoci oraz po drugie – trzeba go rozmrażać powoli, ponieważ nagłe zmiany temperatury mogą wpłynąć na smak, a nawet zrujnować koncentrat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.