Jak Sprawdzić Czy Marihuana Nie Jest Zepsuta

Marihuana jest często uważana za magiczną roślinę, ze względu na jej wszystkie możliwe właściwości lecznicze. Chociaż w wielu przypadkach trafne, rzeczywistość jest taka, że ​​magia rośliny nie jest nieskończona. Na przykład, roślina ta nie jest wieczna; posiada datę ważności.

Spożywanie marihuany, która jest zepsuta, może spowodować niezbyt przyjemne doznania. Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje wiele sposobów identyfikacji przeterminowanej marihuany przed spożyciem podczas następnej sesji.

Zapach marihuany

Gdzie podział się ten ostry zapach paliwa Sour D? Jeśli twoja marihuana jest zepsuta, istnieje duża szansa, że ​​zapach zniknął wraz z jej świeżością. Utrata zapachu jest spowodowana degradacją terpenów, ponieważ naturalnie występujące związki tracą swoją jakość lub całkowicie ulegają degradacji.

Kolory nie zawsze są pozytywnym znakiem

Zielony może być kolorem najbardziej kojarzonym z marihuaną i słusznie. To powiedziawszy, nie jest to jedyny kolor występujący w różnorodnej gamie odmian. Takie kolory to niebieski, fioletowy, pomarańczowy i kilka innych. Często te odcienie wskazują, że kwiat jest raczej zdrowy lub posiada dobrą jakość.

Jednak nie zawsze tak jest. W niektórych przypadkach, gdy kolor jest żółty, brązowy lub czasami biały, prawdopodobnie masz w rękach przeterminowaną marihuaną.

Monitoruj wilgotność swojej marihuany

Dobre pąki są nieco wilgotne.

Chociaż możesz ocenić wilgotność pąka na kilka sposobów, najlepszą formę reprezentuje obraz i dźwięk towarzyszący mieleniu marihuany.

Z drugiej strony przeterminowana marihuana będzie sucha w dotyku. Po rozerwaniu prawdopodobnie będzie nieco bardziej słyszalny trzask, a po zmieleniu będzie się rozpraszać na boki. Krótko mówiąc, jeśli pąki się rozpadają, prawdopodobnie są już po terminie.

Zdegradowana marihuana często pachnie i smakuje jak siano.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​w przeciwieństwie do jedzenia lub picia przeterminowanych produktów, przeterminowana marihuana cię nie zabije. Jednak pozostawi w ustach naprawdę zły smak. Więc staraj się tego unikać, chyba że absolutnie potrzebujesz jej aby przetrwać.

Prawidłowo przechowuj swoją marihuanę

Teraz, gdy ustaliliśmy, jak rozpoznać marihuanę, która się zepsuła, czas zrozumieć, jak opóźnić wystąpienie tego procesu. Konsumenci posiadający małą, osobistą ilość produktu powinni używać hermetycznych pojemników.

Większość osób poleca szklane pojemniki, ale inne sprawdzą się równie dobrze.

Kolejnym krokiem jest trzymanie pąków z dala od powietrza. Dodatkowe kwestie obejmują pąki z dala od bezpośredniego światła słonecznego, gdzie promienie UV i ciepło mogą siać spustoszenie w marihuanie. Aby dodatkowo uniknąć problemów, rozważ zainwestowanie w pojemniki chroniące produkty przed promieniowaniem UV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.