nasiona marihuany, nasiona konopi

Niesamowita konopia, która bardzo szybko stała się nielegalna, gdy odkryto jej potencjał

sophie-medyczna-marihuana-ludzie

Jak to możliwe, że roślina, która jest tak łatwa w uprawie i ma tak wiele zastosowań odkąd pierwszy raz była uprawiana w Chinach około 6000 roku p.n.e. stała się nielegalna? Nawet oryginał Deklaracji Niepodległości został napisany na papierze z konopi.

Włókno konopne używane było do produkowania żagli i lin w statkach morskich w XVII i XVIII wieku. Aż do początku 20 wieku, gdy ręczne przetwarzanie konopi było zbyt uciążliwe i powolne w porównaniu z innymi przemysłami napędzanymi przez maszyny.

Ale gdy wybuchła I Wojna Światowa, niemiecki emigrant w Kalifornii, George Schlichten, wymyślił i przetestował pomyślnie pierwszy mechaniczny przerób konopi, która w sposób zautomatyzowany szybko i sprawnie przekształcała konopie.

Pod koniec 1930 roku, PM oraz ME zgodnie stwierdziły, że konopie mogą stać się miliardowym (w dolarach) przemysłem, z powodu mechanicznego przerobu słomy konopnej, mimo że wynaleziono to już w 1917 roku.

Te powracające nagłówki mogły zmotywować gigantów przemysłowych i bankowych z przyłączami w administracji Roosevelta, do pozbycia się zagrożenia w postaci konopi w stosunku do ich interesów. Doprowadziło to do ustawy o marihuanie, pierwszego kroku w stronę zgniecenia przemysłu konopnego.

Nawet AMA zostało odrzucone przez nowe prawo, ponieważ nalewki i oleje konopne dopisano do kilku dolegliwości.

nasiona marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Niesamowita konopia, która bardzo szybko stała się nielegalna, gdy odkryto jej potencjał”

olej cbd, konopny, cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi


Ta witryna holenderskiskun.com wykorzystuje pliki cookies.