Te aspekty mogą naprawdę znacząco wpłynąć na leczenie raka

fakty-na-temat-medycznej-marihuany-medyczna-marihuana-cbd-medyczna-marihuana-cbd

1. Dieta
Odpowiednia dieta jest lekarstwem. Rak rozwija się w środowisku kwaśnym i jest zasilany przez cukier. Zdrowa, wegetariańska lub wegańska dieta, organiczna, bez sztucznych dodatków, konserwantów czy barwników. Woda alkaliczna. Odrzucenie rzeczy takich jak soda, czy syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy.

2. Suplementy
Suplementy potrafią zdziałać cuda. Niektóre ważne suplementy, które można znaleźć są pomocne w walce z rakiem i chemioterapią. Witamina C, wyciąg z zielonej herbaty, ostropest, beta-karoten, olej kokosowy, witamina D, herbata, COQ10, selen, omega 3, czosnek, marihuana i mnóstwo owoców i warzyw.

3. Bycie pozytywnym
Posiadanie pozytywnego nastawienia i zapewnianie szczęśliwego, jasnego i kochającego domu zapewnia lepsze środowisko do zwalczania raka. Mocno wierzymy, że miłość i szczęście mają wielki udział w odniesieniu sukcesu podczas walki z białaczką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog HolenderskiSkun to portal o marihuanie i konopi indyjskiej THC oraz cannabis CBD.