sklep z feminizowanymi nasionami konopi thc-thc.com

Te aspekty mogą naprawdę znacząco wpłynąć na leczenie raka

Te aspekty mogą naprawdę znacząco wpłynąć na leczenie raka, HolenderskiSkun, Holenderski Skun

1. Dieta
Odpowiednia dieta jest lekarstwem. Rak rozwija się w środowisku kwaśnym i jest zasilany przez cukier. Zdrowa, wegetariańska lub wegańska dieta, organiczna, bez sztucznych dodatków, konserwantów czy barwników. Woda alkaliczna. Odrzucenie rzeczy takich jak soda, czy syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy.

2. Suplementy
Suplementy potrafią zdziałać cuda. Niektóre ważne suplementy, które można znaleźć są pomocne w walce z rakiem i chemioterapią. Witamina C, wyciąg z zielonej herbaty, ostropest, beta-karoten, olej kokosowy, witamina D, herbata, COQ10, selen, omega 3, czosnek, marihuana i mnóstwo owoców i warzyw.

3. Bycie pozytywnym

Posiadanie pozytywnego nastawienia i zapewnianie szczęśliwego, jasnego i kochającego domu zapewnia lepsze środowisko do zwalczania raka. Mocno wierzymy, że miłość i szczęście mają wielki udział w odniesieniu sukcesu podczas walki z białaczką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © HolenderskiSkun.com - Czyli uliczny slang "mam holenderskiego skuna, najlepszego". Blog, portal o marihuanie, konopi indyjskiej, cannabis.